TACO HEMINGWAY wraca z nowym albumem! Płyta jeszcze w te wakacje!

Niby spokojny dzień, taki sobie wtorek, a tu Filip Szcześniak strzela postem, że niedługo jego nowa płyta. Postem dosyć enigmatycznym, bo trudno wywnioskować z niego cokolwiek więcej.

Taco Hemingway, pseudonim artystyczny polskiego rapera, producenta i autora tekstów Jakuba Gradowskiego, to postać, która w krótkim czasie zdobyła ogromną popularność na polskiej scenie muzycznej. Jego twórczość charakteryzuje się nie tylko wysokim poziomem umiejętności raperskich, ale także głębokimi i przemyślanymi tekstami. Taco Hemingway eksperymentuje z różnymi gatunkami muzycznymi, łącząc elementy hip-hopu, elektroniki i alternatywy.

Jego debiutancki album „Marmur” okazał się przełomem, zdobywając uznanie zarówno krytyków, jak i słuchaczy. Taco Hemingway zyskał reputację artysty, który potrafi zaskakiwać zarówno brzmieniem, jak i treścią tekstów, często poruszając ważne społeczne i osobiste tematy. Jego niepowtarzalny styl, zarówno muzyczny, jak i wizualny, sprawił, że stał się ikoną dla młodego pokolenia, inspirując do refleksji nad współczesnym światem poprzez pryzmat sztuki muzycznej.

Fani rzucili się na stronę Taco, która – jak można się było spodziewać – napotkała niemały problem z obciążeniem serwera. Wiemy jednak, że „Pocztówka z WWA, Lato ’19” nadchodzi wielkimi krokami i już można zamawiać edycję limitowaną za 49,90 zł.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać. Apel do Was! Ta płyta i tak wyjdzie! Nie marnujcie lipca na tęsknotę za nią.