Hip Hop,News

Taco Hemingway wraca z nowym albumem! Płyta jeszcze w te wakacje!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Taco Hemingway wraca z nowym albumem! Płyta jeszcze w te wakacje!

Niby spokojny dzień, taki sobie wtorek, a tu Filip Szcześniak strzela postem, że niedługo jego nowa płyta. Postem dosyć enigmatycznym, bo trudno wywnioskować z niego cokolwiek więcej.

POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19Płyta w sierpniu, a preorder przed Wami.www.tacohemingway.com

Taco Hemingway 发布于 2019年7月16日周二

Fani rzucili się na stronę Taco, która – jak można się było spodziewać – napotkała niemały problem z obciążeniem serwera. Wiemy jednak, że „Pocztówka z WWA, Lato ’19” nadchodzi wielkimi krokami i już można zamawiać edycję limitowaną za 49,90 zł.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać. Apel do Was! Ta płyta i tak wyjdzie! Nie marnujcie lipca na tęsknotę za nią.

fot. www.facebook.com/tacohemingway

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Lil Baby płacił Gunnie za teksty! „Dam ci stówę, napisz coś dla mnie”

Lil Baby i Gunna to obecnie jeden z najmocniejszych duetów na trapowej scenie z Atlanty, a raperzy bardzo się ze sobą przyjaźnią. Ich zeszłoroczny wspólny projekt "Drip Harder" chwalono właśnie za niesamowitą chemię między nimi i zgrane flow.

Hip Hop,News
Znacie „Każdy ponad każdym” Sokoła? Bo Wini nie zna

Wini dał nam to o co nie prosiliśmy, ale tego potrzebowaliśmy - pokręcone rozmowy z największymi tuzami muzycznej branży, a nawet z ludźmi z kompletnie innych bajek - żeby wspomnieć choćby tę z prezydentem Szczecina. Tym razem kultowy prowadzący zaprosił do swojej kultowej gabloty Magierę - również kultowego, ale producenta. Starzy wyjadacze kojarzą go z duetu WhiteHouse, jeszcze starsi z F.F.O.D., a nowsi mogą z płyty Kaliego "Chudy Chłopak", "25_Godzin" Peji czy najnowszych dokonań Pokahontaz i Małpy.