News

Adidas Yeezy Boost 700 V2 „Cement”

Łukasz Orawiec -
News - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Adidas Yeezy Boost 700 V2 „Cement”

Trudno już zliczyć, o ilu nadchodzących parach ze stajni Yeezy dowiedzieliśmy się w ciągu ostatniego miesiąca. I jeśli tak dalej pójdzie, to chyba zmienimy formę informowania Was z newsów, na miesięczne podsumowania 😉 W każdym razie – oto nowa kolorystyka modelu Yeezy Boost 700 V2.

Do informacji dotarła – standardowo – grupa Yeezy Mafia. Pod względem kolorystycznym w nowej odsłonie dominują różne odcienie szarości i beż. Cholewkę, wykonaną tradycyjnie z zamszu i meszu, uzupełniają trzy paski na boku – według niektórych głosów – odblaskowe. Całość dopełnia outsole w kolorze klasycznej gumy.

View this post on Instagram

YEEZY BOOST 700 V2 CEMENT SPRING SUMMER 2019

A post shared by YEEZY MAFIA (@yeezymafia) on

Adidas Yeezy Boost 700 V2 “Cement” powinny zadebiutować w oficjalnej dystrybucji w okolicach wiosny. Prócz oficjalnej strony Adidasa, pary trafią też do wybranych sklepów partnerskich – w Polsce stawiamy przede wszystkim na warszawskiego VITKAC-a. Tymczasem, sprawdźcie pary ze stajni Ye i trzech pasków, o których pisaliśmy na przestrzeni ostatnich trzydziestu dni.

Yeezy Boost 350 V2 ,,Clay”

Yeezy Boost 350 V2 ,,Hyperspace”

Yeezy Boost 350 V2 ,,True Form”

Yeezy Boost 700 ,,Salt”

fot. Instagram/Yeezy Mafia

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Philipp Plein stracił 750 000$ na fałszywym występie Kanye Westa

Niemiecka marka odzieżowa Philipp Plein została oszukana przez wspólnika Kanyego Westa - Malika Yusefa. Mężczyzna zapewniał firmę, że jest w stanie zarezerwować Westa, aby ten pojawił się na ich pokazie na New York Fashion Week. Okazało się, że Malik fałszywie przedstawił się Pleinowi jako przedstawiciel Kanye.

News,Streetwear
Nowy zegarek na lato? Kolaboracja BAPE x Seiko

Jeżeli zaopatrzyliście się już w niedawno wydane nowe okulary od BAPE, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Teraz letni zestaw będziecie mogli poszerzyć o najnowszy zegarek powstały w kolaboracji z Seiko.