News

Bedoes: Sława daje władzę, jest narzędziem do tego, żeby zmieniać świat

Jakub Purłan -
News - - Dodane przez Jakub Purłan

Bedoes: Sława daje władzę, jest narzędziem do tego, żeby zmieniać świat

Na łamach Vogue pojawił się obszerny wywiad z Bedoesem, który przeprowadziła Anna Konieczyńska. Raper z Bydgoszczy opowiedział o tym, jak istotne jest dzielenie czasu pomiędzy jego rodzinnym miastem a stolicą.

„Wyjazdy do Warszawy traktuję zawodowo, tam wszystko kręci się wokół muzyki, a w Bydgoszczy dotykają mnie problemy przyziemne. Te same, które miałem pięć lat temu.”

W rozmowie przewinęło się wiele ciekawych tematów. Nie tylko o samej muzyce Borysa, ale także o jego poglądzie na wiele spraw. Między innymi jak zmienił się jego stosunek do społeczności LGBT czy o relacji z mamą. Bedoes zaznaczył, że osoby popularne posiadają ogromną moc, jaką jest wpływanie na innych ludzi.

-„Sława daje władzę, jest narzędziem do tego, żeby zmieniać świat.”

Raperzy wiążą się z ogromną odpowiedzialnością za swoje teksty, które słuchane są często przez dojrzewającą młodzież. Opowiedział także, jak to wygląda z jego perspektywy, bo dostaje liczne wiadomości od młodych osób z prośbą o poradę. Całą rozmowę możecie znaleźć [TUTAJ].

fot. kadr z utworu Bedoes & Kubi Producent – „Tarzan”, https://www.youtube.com/watch?v=IsJsTiui6rI

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Eminem szykuje niespodziankę dla swoich fanów!

Ostatnia twórczość Eminema raczej mu fanów nie przysporzyła, bo zarówno "Kamikaze", jak i "Music to be Murdered By" nie okazały się wybitnymi wydawnictwami. Raper też ma chyba tego świadomość, bo zanosi się, że będzie chciał sprawić swoim fanom niespodziankę nawiązującą do jednego z jego kultowych albumów. Coś się święci na dziesiątą rocznicę wydania "Recovery".

Felieton,Hip Hop
„Głodni z natury” – zapomniana płyta czy wciąż główna pozycja na playliście? [RAPROSPEKCJA]

W 2013 roku dwóch reprezentantów StepRecords, Hukos i Cira, wydali wspólny album "Głodni z natury". Jak na tamten czas materiał był ciekawy brzmieniowo i dość nowoczesny, chociażby ze względu na instrumentale. Na płycie znaleźli się tacy goście jak Zeus, Z.B.U.K.U, Kasia Garłukiewicz, Joter, Kali, Paluch, Kajman, Fama Familia, Praktis, Bezczel, Sheller, Bonson, Pyskaty, Głośny i Justyna Kuśmierczyk. Jak widać, gościnnych udziałów na tym albumie nie zabrakło i to one też nadały pewnego, ciekawego charakteru.