Hip Hop,News

Billie Eilish reaguje na pedofilskie zarzuty w kierunku Drake’a

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Billie Eilish reaguje na pedofilskie zarzuty w kierunku Drake’a

Będąc jednym z najpopularniejszych artystów na świecie musisz liczyć się z tym, że znajdzie się ktoś, kto będzie chciał zrobić ci na złość. Dobrze wie o tym Drake, który jakiś czas temu został oskarżony na podstawie kilku niepowiązanych ze sobą faktów o zapędy pedofilskie, co zresztą rozważaliśmy na naszym portalu. Stało się tak głównie ze względu na Billie Eilish, która przyznała, że czasem wymienia się z raperem wiadomościami.

Choć wokalistka już jest pełnoletnia, nie była, gdy jej znajomość z raperem wyszła na jaw, dlatego niektóre osoby uznały, że kontakty między dwójką artystów nie powinny mieć miejsca. Sama piosenkarka zabrała wreszcie głos w tej sprawie i na łamach Vogue wyjaśniła podejrzaną dla niektórych kwestię w bardzo dosadny sposób.

Internet to teraz strasznie popaprane miejsce. Wszyscy są strasznie wyczuleni. Dojrzały mężczyzna nie może być fanem innej artystki? Jest znacznie więcej ludzi, którymi internet powinien się bardziej przejmować. Serio zamierzacie pisać, że Drake jest zboczony, bo jest moim fanem, a potem idziecie głosować na Trumpa? Co to ma w ogóle znaczyć?

Nie będziemy może komentować niepotrzebnego nawiązania do polityki, bo Billie jest w końcu młodą osobą, więc pewnie w nie do końca świadomy i przemyślany sposób go użyła. Niemniej jednak podkreśla ono, tak samo jak ton całej wypowiedzi, jak bardzo artystka jest zbulwersowana tym tematem. Miejmy więc nadzieję, że sprawa została raz na zawsze rozwiązana, a sami artyści nie dadzą nikomu powodów, by ta niepotrzebna dyskusja znów zawrzała. Wolimy w końcu skupiać się na ich muzyce.

fot. kadr z klipu „Billie Eilish – bad guy”, YouTube.com/BillieEilish

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Dokument o ofiarach Russella Simmonsa już niedługo na HBO Max

Trzy lata temu Russell Simmons został oskarżony o przestępstwa na tle seksualnym. Ostatecznie ofiarami okazało się aż 17 kobiet. Pierwsza swoją historię opowiedziała modelka Keri Claussen Khalighi, którą w 1991, czyli kiedy miała 17 lat, współzałożyciel jednego z największych labeli miał podglądać bez pozwolenia. Simmons oczywiście wypierał się przestępstw, a w kwietniu 2018 sprawa, jakoby dwa lata wcześniej miał zgwałcić Jennifer Jarosik, została porzucona.

Hip Hop,News
Patointeligencja? Nie, to już było. Czas na przeróbkę!

Jak to się powszechnie mówi "społeczność internetowa nigdy nie śpi". Tak było też tym razem, kiedy utwór "Patointeligencja" - młodego, warszawskiego rapera Maty, był na językach praktycznie całej Polski. Numer ten doczekał się wielu przeróbek w serwisie YouTube - zarówno ze strony tych mniej znanych osób, jak i ze strony znanych osobowości.