Streetwear

Crocsy zamiast torebki? Teraz to możliwe

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Crocsy zamiast torebki? Teraz to możliwe

Najbardziej znienawidzony but świata? Być może. Trudno jednak odmówić mu sporego grona oddanych fanów. Po kilku gorących zeszłorocznych projektach (m.in. kolabo z Post Malone), przyszła pora na coś nowego. Oto torba w kształcie kultowych klapków.

Pomysł ten zrodził się w głowach projektantów marki PizzaSlime – stosunkowo młodego, streetwearowego brandu, stawiającego w centrum projektów (a jakże) kultowe włoskie danie. Pod względem budowy otrzymujemy klasyczny Crocs, tyle że nie na stopę, a w formie torby. Ozdobiony został gumowymi wpinkami, zamkiem i szerokim pasem z wełnianym brandingiem. Wszystkie sztuki to ręczna robota, prosto z Los Angeles. Wszystkie dostarczane są w boxie, imitującym pudełko od pizzy.

Obie wersje kolorystyczne dostępne są w sklepie PizzaSlime w cenie 300 dolarów, czyli około 1100 zł, w ścisłym limicie 25 sztuk każdej z nich.

Głodni innych nietypowych akcesoriów? Rzućcie okiem na nowe naszyjniki od Comme Des Garçons – nas wciąż zadziwiają.

fot. PizzaSlime

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Raperzy, którzy podobno sypali (nie koks)

Syp, syp, syp, syp, zanim przyjadą psy. Tarara rara rara… A nie, czekajcie! O tym już pisał Kajetan. Ja z kolei, na kanwie ostatnich wydarzeń związanych z 6ix9ine, przytoczę raperów, którzy zostali oskarżeni o popełnienie jednego z 7 grzechów głównych w środowisku hip-hopowym – „kablowania”.

News
A$AP Rocky: Gdyby nie Soulja Boy, nie byłoby mnie w rapgrze

Zatrzymując się przed koncertem w Los Angeles, A$AP Rocky skorzystał z możliwości udzielenia wywiadu w programie radiowym w Real 92.3. I to właśnie tam wyznał, że największą rolę w jego hip-hopowej karierze odegrał  Soulja Boy. Jak sam powiedział: - Gdyby nie on, A$AP Rocky’ego prawdopodobnie nie byłoby w rapgrze.