Hip Hop,News

Czy L Pro uczył Kamerzystę rapować? Sądząc po tym kawałku, to możliwe

Damian Kaźmierczak -
Hip Hop,News - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Czy L Pro uczył Kamerzystę rapować? Sądząc po tym kawałku, to możliwe

Kilka dni temu informowaliśmy Was o złotej płycie Kamerzysty. Jego dawny współpracownik właśnie rzucił mu muzyczne wyzwanie. L-Pro dotąd kojarzony głównie jako producent, teraz sam postanowił stanąć przed mikrofonem. Czy ma szansę przebić Kamerzystę?

Od producenta do rapera

Mateusz Łapot (prawdziwe imię i nazwisko producenta) na polskiej scenie hiphopowej działa już od ponad 10 lat. Jako producent współpracował m.in. z Fabolousem, Sitkiem, Chadą, Białasem czy… Edytą Górniak.

Ostatnio o L Pro zrobiło się głośno przy okazji „beefu” z Kamerzystą, któremu to artysta miał nie tylko robić bity, ale również pisać teksty. Sama afera nie jest warta wspomnienia, ale na pewno była sporym zastrzykiem popularności dla urodzonego w Stargardzie Szczecińskim twórcy.

View this post on Instagram

Syn Ulicy nadchodzi

A post shared by L PRO (@l_pro_official) on

Ponieważ ostatecznie nie udało się zarobić (góry) hajsu z gościem z workiem na głowie, L Pro postanowił działać solo i właśnie wypuścił signiel zapowiadający jego debiut.

Cóż można powiedzieć o kawałku „Wall-E”? Zacznijmy od pozytywów… – no to tyle. Natomiast abstrahując od poziomu rapera (bo tak chyba już należy tytułować L Pro) – bit, refren i sam klimat kawałka przypominają mi najgorsze i najbardziej ckliwe czasy hip hopolo. Wygląda na to – a raczej brzmi – że L Pro naprawdę mógł uczyć Kamerzystę rapować.

Debiutancki album L Pro zapowiedziany jest na 30 czerwca. Na ten moment nie wiemy, kto wyda ten materiał i jak duży będzie nakład.

Foto. Instagram/l_pro_fan

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Zbuku u Kamerzysty! „Nie chciał otworzyć. Powiedział, że dzwonił na policję”

Wychodzi na to, że propsy od TPSa nie pomogły. Zbuku, przy okazji koncertu w Szczecinie, odwiedził Kamerzystę. Youtuber, który ostatnio chwalił się świetnymi wynikami sprzedaży swojego debiutanckiego albumu, nie otworzył raperowi.

News,Streetwear
DROGIE alternatywy dla TANICH butów vol. 2: Converse All Star Hi

W zeszłym tygodniu zajęliśmy się doskonale wszystkim znanymi Slip-onami od Vansa. Dziś kolejny klasyk z długą historią. I naśladowcami, pompującymi ceny o ponad 1000 %, w porównaniu do oryginalnego retailu. Drogie alternatywy dla Converse Chuck Taylor All Star Hi w formie infografiki – zapraszamy!