Hip Hop,News

Drake trolluje fanów, którzy go wybuczeli,a Tyler The Creator nazywa ich dupkami

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Drake trolluje fanów, którzy go wybuczeli,a Tyler The Creator nazywa ich dupkami

Wczoraj zrobiło się głośno o Drake’u i to wcale nie dlatego, że znów dowiedzieliśmy się czegoś nowego o jego konopnym biznesie. Kanadyjczyk został bowiem wybuczany podczas swojego występu na Camp Flog Gnaw, który jest festiwalem organizowanym przez Tylera The Creatora. Koncert rapera był niespodzianką, ale część zebranych wolała, by niezapowiedzianym artystą był Frank Ocean i zaczęła głośno manifestować swoje zdanie. Drake zapytał się więc ostatecznie fanów, czy chcą by kontynuował swoje show, a gdy odpowiedź wskazywała na to, że nie, podziękował za występ i przedwcześnie zszedł ze sceny.

To bez dwóch zdań przykra sytuacja, zarówno dla organizatorów, jak i samego artysty. Tyler, który był przekonany, że zaproszenie Drake’a, według niego jednego z największych artystów obecnie, zadowoli wszystkich, nie krył swojego zdenerwowania. Nie szczędził też mocnych słów. Stwierdził, że fani, którzy wybuczeli Drake’a zachowali się jak dupki, tylko dlatego, że wcześniej w swojej głowie ułożyli scenariusz, który po prostu się nie sprawdził. Frank Ocean był w końcu przewidywany, ale nigdy nie został potwierdzony, więc nie było konkretnych podstaw, by wierzyć w jego koncert.

Nie możemy być zdziwieni reakcją Tylera i podobnej, pełnej smutku i goryczy, moglibyśmy się spodziewać po Drake’u. Kanadyjczyk wyszedł jednak z całej sytuacji obronną ręką i przeobraził ją w żart. Na swojego Instagrama wrzucił zdjęcie, w opisie którego podaje, że podpisał umowę z Camp Flog Gnaw na 10 lat. Informację kończy z przekąsem: „Sorry dzieciaki, będziemy widzieć się każdego roku, dopóki nie dobijecie do trzydziestki”. Trudno wyobrazić sobie lepsze wyjście z tej sytuacji. Wydawało się, że Drake’a będą wynosić na tarczy, a on otrzepał się, wziął ją do ręki i sam dumnie z nią wyszedł.

fot. kadr z klipu „Drake – Hotline Bling”, YouTube.com/Drake

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Kiedy wyrywasz Kartky z kalendarza [KOMENTARZ]

Zawsze mówią, że traktuję źle kobiety, a ja bardzo dobrze traktuję kobiety. Cała twórczość moja opiera się na kobietach, więc jak można tak mówić.

Hip Hop,News
Mezo: Peja był ojcem chrzestnym poznańskiego hip-hopu

Tym razem gościem Marcina Flinta, dość niespodziewanie, był Mezo. Jak zauważa, dzisiaj w przeciwieństwie do tego, co było kilkanaście lat temu, gdy kolaboracje z popowymi artystami budziły kontrowersje, kawałki można robić jakie się chce. A o sobie w tamtych czasach mówi tak: