News,Streetwear

Full denim: Specjalna wersja Air Jordan 1 Retro High

Filip Kowalski-Ocneanu -
News,Streetwear - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Full denim: Specjalna wersja Air Jordan 1 Retro High

Jeżeli lubicie „full denim outfit”, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Teraz będzie mógł on być naprawdę full.  XYLAR studio, które zajmuje się customizacją trampków, połączyło siły z Simple Union, aby stworzyć jeansową wersję Air Jordan 1. 

Nie jest to pierwsza wersja Jordanów w tym stylu. Wcześniej podobną stylistykę prezentowały Air Jordan 4, wykonane w kolaboracji z Levi’s. Różnicą natomiast jest, że w przypadku buta od XYLAR całość wykonano w stu procentach ręcznie, z najlepszej jakości materiałów. Przykładem są stare, japońskie tkaniny indygo. Jedyna część, która jest zachowana z oryginalnego modelu jedynek, to podeszwa. 

Aktualnie można zamówić “Nike Air Jordan 1 Retro Hi OG Indigo” na oficjalnej stronie XYLAR studio. Premiera będzie miała miejsce 28 lutego. Cena butów to 1375 dolarów, czyli około 5200 zł. 

fot. Simple Union

P.S. Jeśli poszukujecie jednak nieco wytrzymalszej wersji Jordanów na nadchodzące roztopy, to koniecznie przeczytajcie artykuł o ostatniej oficjalnej wersji od jedynek.

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Days of Summer 2019: Nowy festiwal DJ-a Khaleda

DJ Khaled właśnie ogłosił "Days of Summer 2019". To jego najnowszy rejs wycieczkowy stworzony dla fanów. A jego pierwszymi headlinerami zostali Post Malone i Cardi B.

Felieton,Hip Hop
6ix9ine poszedł na współpracę. Wyjdzie już za rok?
kadr z klipu "6ix9ine, Nicki Minaj, Murda Beatz - “FEFE” (Official Music Video)", youtube.com/Tekashi 6ix9ine

To już niemal pewne, bo do sieci trafił stenogram sądowy, z którego wynika, że Tekashi zdecydował się na współpracę. Oznacza to oddalenie zarzutów i tym samym anulowanie wyroku.