Felieton,Hip Hop

Jak nie prowadzić kariery? Na pewno nie tak, jak Przemek Ferguson…

Jakub Purłan -
Felieton,Hip Hop - - Dodane przez Jakub Purłan

Jak nie prowadzić kariery? Na pewno nie tak, jak Przemek Ferguson…

Jeszcze w maju mówiło się, że Przemek Ferguson to odkrycie roku. Nominacja od Maty, nowi fani i setki tysięcy wyświetleń. Wszystko szło w jak najlepszym kierunku. Do czasu.

Przy okazji #hot16challenge2 przybliżyłem postać giżyckiego rapera. Miałem wtedy nadzieję, że wyjdzie na legal i zaznaczy swoją pozycję na scenie. Tak się stało, ale zdecydowanie na niekorzyść Przemka działają media społecznościowe, a raczej brak ich wyczucia. Pierwszym zapalnikiem była sprawa, kiedy to umawiał się z gościem od dłuższego czasu, ale nie mógł dotrzymać słowa, bo wciągnął go „melanż”. W sieci znaleźć można było screeny z tej rozmowy. Były także zawirowania wokół wysyłki płyt, a także pojawiło się kilka dziwnych postów na jego social mediach, ale ten z wczoraj…

fot.instagram.com/przemek_ferguson

Tak, nie zamazał danych. Tak, wstawił to naprawdę. Po co? Trudno powiedzieć. Ludzie skrytykowali Przemka w komentarzach, a gdy ktoś napisał, że Sitek dobrze nawinął: „Zarobiłeś te 30 koła, myślisz, że się za to ustawisz”, raper z Giżycka odpisał, że tyle to on dostał za sam podpis i nikt nie miał większej oferty w tym roku. Jaki wniosek? Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Wygląda na to, że nagły zastrzyk gotówki nie działa najlepiej na niektóre osoby. Całą sytuację skomentowali także freestyle’owi koledzy Przemka.

Na koniec zostawiam Was z intrygującym filmikiem, który podobnie jak zdjęcie na Insta nie wnosi nic ciekawego. Jedynie sprawia, że jeszcze raz zadajemy sobie pytanie: po co?

fot. facebook.com/przemekferguson

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
„DELOREAN” Przyła to najbardziej nostalgiczny numer, jaki ostatnio słyszeliście

Chyba każdego czasem dopada nostalgia. Tym razem jego kawałek wywołuje wiele refleksji, przywołując wspomnienia nie tylko z dzieciństwa...