Hip Hop,News

Jak Paluch zasnął za kierownicą: Złota Owca w Czarnej Wołdze

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Jak Paluch zasnął za kierownicą: Złota Owca w Czarnej Wołdze

Co łączy rap i stand-up? Czy polscy raperzy o siebie dbają? Czym chciałby przejechać się Paluch? Poznański raper był gościem autorskiego programu Rafała Paczesia, „Czarna Wołga”.

Paluch zagościł u jednego z najbardziej popularnych polskich stand-uperów i miał okazję przejechać się samochodem, którym na co dzień jeździ… Kali. Mowa o Audi S8 Plus. To właśnie na skojarzeniach związanych z tym modelem oparta jest ostatnia płyta szefa Ganja Mafii. Paluch opowiedział kilka ciekawych anegdot. I jedną, która mogła skończyć się naprawdę tragicznie.

– Kiedyś zasnąłem za kierownicą przy 170km/h na trasie, jak wracaliśmy z koncertu z Ełku. Na autostradzie, z czterema osobami na pokładzie. Nic się nie stało, na szczęście odcinek między Warszawą a Łodzią jeszcze nie był taki zagospodarowany i ta trawa latem była dość wysoka, więc jak zjechałem, to się obudziłem tymi turbulencjami. Rozwaliła się chłodnica i wahacz, ale dojechaliśmy do chaty – wspominał Paluch. Co ciekawe, chwilę później powiedział, że nigdy w życiu nie miał stłuczki. Raz w życiu na samochód… spadła mu gałąź.

Panowie poruszyli wiele tematów. Przypominali przeszłość i wybiegali w przyszłość. Paluch zapytany, co będzie robił w wieku 50 lat, przyznał że wówczas na pewno zmieni się jego liryka, bo zmieni się też jego sposób patrzenia na świat. Raper zdradził też, że ma już parę pomysłów, co chciałby robić po etapie stricte muzycznym, ale nie rozmyśla nad tym tematem na co dzień.

Szaman wspomniał też o tym, że zdarza mu się zapomnieć tekst na koncercie, ale jego hypemanem jest właściwie publiczność. Zwrócił też uwagę, że raperzy nie myślą o swoim zdrowiu długofalowo, a wielu z nich prowadzi bardzo niezdrowy tryb życia. – Myślą, że są nieśmiertelni – skwitował.

Kiedy rozmowa zeszła na tematy okołostandupowe, Paluch zauważył, że istnieje bardzo obrazowa analogia między dwoma środowiskami – stand-upem i muzyką. – Stand-up, to rap. Kabaret, to pop – zauważył.

Fot. kadr z wideo „Czarna Wołga S01E02 | Audi S8 Plus”, youtube.com/Czarna Wołga

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Kylie Jenner zdetronizowana. Pokonało ją… jajko

Jajko czy kura? Pierwsze jest jajko! Nawet Kylie Jenner musi się z tym pogodzić.

News
„Złote myśli” Trumpa. Najbardziej polityczne klapki świata

Trudno o polityka krytykowanego wśród raperów i w świecie mody z większą zawziętością niż Donald Trump. Jak się szybko okazało, wytykanie mu twitterowej hipokryzji może być sposobem na biznes.