Hip Hop,News

Jan-rapowanie i NOCNY z kolejnym sukcesem! Co tym razem?

Tomasz Jastrzębski -
Hip Hop,News - - Dodane przez Tomasz Jastrzębski

Jan-rapowanie i NOCNY z kolejnym sukcesem! Co tym razem?

Samego duetu na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać. Specjalnie dla nas Nocny pokazał, jak powstawał bit do utworu „Wybory”, ale czy pamiętacie klip do kawałka „Zaczekaj przed drzwiami” z płyty „Plansze”? Jeśli nie, to zdecydowanie warto nadrobić go jak najszybciej, bo zyskał na sporym znaczeniu.

Niewiele wizuali z rodzimego podwórka trzyma tak wysoki poziom i nie jest to odosobniona opinia. Dlatego teledysk w reżyserii Krzysztofa Balcewicza pojawił się na liście nominowanych do nagrody 27. Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film w kategorii Plastyczna Aranżacja Przestrzeni.

SBM otwarcie przyznaje, że to jeden z najciekawszych klipów w historii kanału. Ale, ale – wideo cieszy się nie tylko uznaniem, ale i popularnością. Dziś ma ponad dwa i pół miliona odsłon na samym Youtube.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za powtórzenie sukcesu Taco i „Deszczu na betonie” z 2016 roku. Kciuki można trzymać również na żywo na festiwalu do czego ciepło zachęcamy i zapraszamy. Zwłaszcza, że – HE HE – wstęp wolny.

fot. z klipu „Zaczekaj przed drzwiami” youtube.com/SBMLabel

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
50 Cent: „Dzień Ojca to nie jest święto!”. Racja czy prowokacja?

W ostatnią niedzielę tj. 16 czerwca w USA obchodzono Dzień Ojca. Z tej okazji 50 Cent na Instagramie opublikował m.in. krótkiego ranta, w którym podzielił się swoją znów niejako kontrowersyjną opinią. Dzień bez przemyśleń Fiddy'ego, to dzień stracony dzień, jak każdy inny, ale dajmy szansę.

Felieton,Streetwear
Najlepsze kicksy pierwszej połowy roku – nasz wybór

Owszem, to już ten okres. Połowa roku za nami, więc sezon na podsumowania czas zacząć. Poniżej 10 (moich) ulubionych modeli i kolorystyk, które zadebiutowały na przestrzeni ostatniego półrocza. Kolejność losowa. Wybory (a jakże) subiektywne, więc jeśli widzielibyście tu coś innego, to zapraszamy do sekcji komentarzy na Facebooku!