Hip Hop,News

Jeśli chcesz, by Logic wydał kolejny projekt, musisz podpisać petycję

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Jeśli chcesz, by Logic wydał kolejny projekt, musisz podpisać petycję

Kilka tygodni temu Logic ogłosił zakończenie swojej muzycznej kariery, które miało nastąpić wraz z dniem wydania ostatniego, długogrającego albumu pt. „No Pressure”. Powodem takiej decyzji było dziecko, którym raper chciał się całkowicie zająć, by być przykładnym ojcem.

Chęć bycia tatusiem na pełen etat nie pożyła w nim jednak długo, bo raptem kilka dni później Logic ogłosił, że przebranżawia się na streamera. Podpisał gigantyczny, opiewający na około milion dolarów kontrakt z Twitchem i miał rozpocząć nową przygodę, bawiąc swoich fanów przed monitorami. Artysta zapowiedział też, że w trakcie streamów pewnie popełni trochę spontanicznej muzyki. Widocznie nie może długo bez niej żyć, bo już zdążył się dogadać ze słuchaczami, co muszą zrobić, by wrócił.

W trakcie luźnego wywiadu dla „Hard Knock TV” Logic zapowiedział, że jeśli jego fani zdołają zorganizować petycję na milion podpisów, to wypuści darmowy mixtape. Projekt ma być wierny swojej nazwie, raper zaznaczył, że będzie na nim w całości nawijać na już użytych bitach. Dodał też, że takie wyzwanie bardziej go zmotywowało, gdyż przy remiksowaniu kawałków trzeba nawinąć lepiej lub przynajmniej równie dobrze, co oryginalny artysta, by taki numer w ogóle miał sens bytu. Pochwalił się nawet fragmentem swojej wersji hitu Polo G, tegorocznego Freshmana, „Go Stupid”, gdzie rapuje na użytym w tej piosence bicie.

Trudno nie odnieść wrażenia, że Logic nieco daje się prosić o nową twórczość i taka uwaga mu schlebia. Być może powoli dochodzi do wniosku, że decyzja o zakończeniu kariery była jednak zbyt pochopna? Już w pierwszym tekście o tym ruchu rapera pisałem, że raczej nie zniknie na zawsze i prędzej czy później coś od niego otrzymamy. Wychodzi na to, że znacznie prędzej. Jeśli nie możecie się doczekać, możecie podpisać się pod petycją.

fot. kadr z klipu „Logic – Confessions of a Dangerous Mind”, youtube.com/Logic

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Kilka rapowych numerów, które są o czymś więcej niż o samochodach

W ostatnim czasie wyszło trochę utworów, które po tytule dają się rozgryźć. Wiadomo, że zawarte są w nich nawiązania do motoryzacji, ale czy głównym tematem tych kawałków są poszczególne auta?

Felieton,Hip Hop
Z pozoru różni, a jednak podobni. Te duety mogłyby nagrać naprawdę dobre albumy!

Mimo tego, że nasza rodzima scena rapowa jest naprawdę rozbudowana, niektórzy raperzy mają do siebie bardzo podobne style. Co by było, gdyby tacy artyści połączyli siły i stworzyli wspólne albumy?