Hip Hop,News

Kanye West w studiu z Dr. Dre! Snoop Dogg nagrał prace nad ich wspólną płytą

Klementyna Szczuka -
Kanye West
Kanye West
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Kanye West w studiu z Dr. Dre! Snoop Dogg nagrał prace nad ich wspólną płytą

Niedługo po premierze „Jesus Is King” pojawiły się plotki, że Kanye pracuje razem z Dr. Dre nad następcą najnowszego albumu Westa. Wiadomo, że słów Ye lepiej nie traktować aż tak poważnie, ale teraz jesteśmy skłonni bardziej mu zaufać.

W sieci pojawiło się krótkie wideo, na którym widać, jak artyści pracują razem w studiu nagraniowym. Z ukrycia nakręcił je Snoop Dogg, który – jak możemy się domyślać – również może znaleźć się na płycie. Raper opowiada szeptem o tym, co się dzieje, i że Kanye „got some hot sh*t”…

A chwilę później West na Twitterze zamieścił zdjęcie kubka z sokiem pomarańczowym na dywanie z opisem, w którym przeprasza Dre za to, że wylał jego trzy krople, gdy kończyli ich pierwszy wspólny projekt.

O albumie jednak wciąż nic nowego nie wiemy. Pojawia się więc pytanie, czy będzie on drugą częścią „Jesus Is King”, czy może zupełnie innym materiałem. Pozostaje czekać, podobnie jak na inne zapowiedziane projekty. W końcu Kanye ogłosił również, że podjął współpracę z marką GAP – pierwsza linia odzieży zadebiutować ma w 2021 roku, a na YouTube wleciała zajawka serialu animowanego na podstawie „Kids See Ghosts”, nad którym pracuje razem z Kid Cudim.

fot. kadr z filmu „Kanye West. Zane Lowe. Part 1”, YouTube.com/BBC Radio 1

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
G-Eazy może być Twoim nowym ulubionym artystą alternatywnym – G-Eazy „Everything’s Strange Here” [Recenzja]
G-Eazy "Free Porn, Cheap Drugs" (Official Music Video)

Zagraniczni raperzy mają ostatnimi czasy jakąś wczutkę na odchodzenie od swojego głównego nurtu. Pisaliśmy przecież o MGK-u, który staje się gwiazdą punk rocka. Dziś z kolei na tapet brany jest G-Eazy, który co prawda wciąż pozostanie crushem Twojej dziewczyny, ale teraz już nie rapowym, a alternatywnym. Czy dalej jest w związku z tym tak samo przystojny? Trudno mi stwierdzić, ale, o dziwo, nadal brzmi tak samo dobrze.

Hip Hop,News
Jakie płyty wyjdą w lipcu? Sprawdźcie sami!

Dość ubogo zapowiada się przyszły miesiąc, jeśli chodzi o nowe projekty rapowe. Zwłaszcza, że czerwiec okazał się bardzo obfity. Premierę miało wiele albumów, także słuchacze nie mogli narzekać na brak nowości.