News

Kanye West wydał nowy album! Będziecie jednak zawiedzeni

Michał Szyndler -
News - - Dodane przez Michał Szyndler

Kanye West wydał nowy album! Będziecie jednak zawiedzeni

26 grudnia, rok po wydanym w 2019 roku „Jesus Is Born”, w serwisach streamingowych pojawił się nowy album słynnego chóru Kanye Westa. I choć ta informacja zapewne wiele nie zmieni, „Emmanuel EP” został w całości wyprodukowany przez Ye.

Minialbum składa się z pięciu utworów i trwa zaledwie 12 minut. Na „Emmanuelu” nie usłyszymy wprawdzie zwrotek samego Westa, ale materiał może brzmieć nieco znajomo dlatego, że z chórem Kanye współpracował już przy „Jesus Is King”.

Tytuł nowego wydawnictwa nawiązuje do biblijnego imienia, które oznacza „Bóg z nami”. Wszystko to jest oczywiście kontynuacją nowej drogi życia, jaką w zeszłym roku obrał Kanye. Na pocieszenie jednak dodamy, że o swojej przemianie West rzucił kilka linijek w jednym z utworów, które znalazły się na „Whole Lotta Red” Playboya Cartiego. Album także ukazał się w Boże Narodzenie i ta zwrotka jest jednym z jego highlightów.

„Ye Jesus gang, you correct/You always askin’ for Buddha, you a Budapest”

fot. materiały prasowe

Zostaw komentarz

Udostępnij
YouTube
TEAM X2 wystartował. Czy tym razem projekt się powiedzie?
Team X2

Od dwóch tygodni możemy obserwować nowo powstały Team X2. Jest to jego druga odsłona po pierwszej próbie, która skończyła się niesamowitą porażką. Wydaje się, że osoby odpowiedzialne za projekt wyciągnęły daleko idące wnioski ze swoich błędów, których miejmy nadzieję, tym razem nie popełnią. Czym jednak tak naprawdę jest Team X, o którym wszyscy mówią?

Wyróżnione
Jak zostać producentem? OD KUCHNI #2: Bębny
Od Kuchni #2

Nieważne, czy oldschool, czy newschool, w hip-hopie zawsze najważniejszym elementem bitu były i są bębny. To właśnie one wpływają na dynamikę kawałka oraz w większości przypadków to do nich raper dopasowuje swoje flow.