Rap

Kid Cudi składa hołd Kurtowi Cobainowi w sukience Virgila Abloha!

Redakcja Skrr.pl -
Kid Cudi
Kid Cudi
Rap - - Dodane przez Redakcja Skrr.pl

Kid Cudi składa hołd Kurtowi Cobainowi w sukience Virgila Abloha!

Pamiętacie, gdy Young Thug wydawał „Jeffery”? Okładka właściwie najlepszego mixtape’u rapera była szeroko komentowana. Thugger pozuje na niej w fioletowej sukience unisex. Choć motyw jest inny, granicę pomiędzy tym, co jest uznawane za męskie, a co za kobiece, właśnie zatarł Kid Cudi.

Raper w ostatnim programie Saturday Night Live (10 kwietnia) wystąpił w specjalnie stworzonej przez założyciela Off-White sukience. Na scenie wykonał „Sad People” i „Tequila Shots”, czyli kawałki ze swojego ostatniego albumu, długooczekiwanego „Man on the Moon III: The Chosen”. Tym samym złożył hołd Kurtowi Cobainowi, który popełnił samobójstwo dokładnie 27 lat temu, 5 kwietnia.

W podobnym zielonym kardiganie Kurt Cobain pojawił się bowiem na sławnym występie MTV Unplugged w listopadzie 1993. Miał on miejsce zaledwie kilka miesięcy przed jego śmiercią.

Ponadto w poniedziałek Cudi podziękował Ablohowi za projekt i ogłosił, że właśnie pracuje nad własną kolekcją z Off-White. Sukienka inspirowana Cobainem również się w niej znajdzie. Legendarny muzyk jest w końcu jedną z jego największych inspiracji Scotta. W zeszłym roku zrobił sobie on nawet tatuaż z jego wizerunkiem.

fot. kadr z „Kid Cudi: Sad People (Live) – SNL”, YouTube.com/Saturday Night Live

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
„Mój stary to fanatyk OLXa” – jak copypasta zmienia świat i kto znów „umie w reklamę”?
reklama olx

Nie lubimy reklam. Zazwyczaj marnują nasz czas, są tylko po to, żeby nas oszukać i przewijamy je tak szybko, jak tylko możemy. Chyba, że nie jesteśmy świadomi tego, że właśnie oglądamy reklamę. Tak właśnie jest w przypadku nowej produkcji OLX. Ich produkcja nawiązuje do kultowej internetowej pasty, która towarzyszyła dorastaniu całego pokolenia internautów.

Rap
3 lata po Taconafide. Jak wspominamy „Somę 0,5 mg”?
taconafide

"Soma 0,5 mg", czyli jeden z największych tworów komercyjnych w polskiej muzyce obchodzi dzisiaj trzecie urodziny. Duet, z którym pod względem rozpoznawalności i rozgłosu w momencie premiery mógłby konkurować tylko Gang z Albani. Jak teraz słucha się Taconafide i czy warto do niego wracać?