Hip Hop,News

Kodak Black prosi Donalda Trumpa, aby odwiedził go w więzieniu

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Kodak Black prosi Donalda Trumpa, aby odwiedził go w więzieniu

Kodak Black wciąż przebywa w więzieniu. Do odsiadki po nakłamaniu w dokumentach mających umożliwić mu posiadanie broni zostały mu jeszcze ponad dwa lata. Od pół roku jednak co jakiś czas raper nie daje o sobie zapomnieć. Zdążył już skarżyć się na tragiczne warunki w więzieniu, wyznać miłość znanej aktorce, zapowiedzieć nowy album i… życzyć, aby pandemia koronawirusa trwała, dopóki nie zostanie wypuszczony na wolność. Co tym razem?

Ano w liście, który opublikował na Instagramie w niedzielę, zwrócił się do Donalda Trumpa i poprosił go o spotkanie w więzieniu. Obiecał nawet, że ze względu na pandemię będzie miał maskę. Prezydent nie musi się więc niczego obawiać.

View this post on Instagram

@lawronin @realdonaldtrump

A post shared by KILL BILL (@kodakblack) on

Powiedzcie Donaldowi Trumpowi, aby się ze mną spotkał, mam wspaniały pomysł. Pomyślałem o czymś w Miami, ale zrezygnowałem z tego, bo często myślę w szalony sposób. Ale to gówno nie daje mi spokoju!

Nie wiadomo, co takiego wymyślił Kodak, ale domyślamy się, że ma dobre intencje. Chociaż raczej tak jak niektórzy ludzie, którzy skomentowali jego post, jesteśmy zdania, że jednak raperowi, być może z nudów, po prostu znowu odbiło.

fot. kadr z klipu „Kodak Black – Gnarly (Feat. Lil Pump) [Official Video]”, YouTube.com/Kodak Black

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Wystartowała „Liga Zdrowia”! Raperzy pomagają w zbiórce pieniędzy

24 kwietnia w niedzielę wystartowała "Liga Zdrowia", czyli pierwszy tego typu turniej charytatywny League of Legends. Jest to inicjatywa ogłoszona w zeszłym tygodniu w związku z trwającą zbiórką dla pracowników służby zdrowia, którą na początku miesiąca ogłosiła Ekipa Friza - youtubera, o którym już kiedyś wspominaliśmy na naszej stronie. Znane osoby nie tylko ze świata internetowego i gamingowego, ale jak się okazuje, także ze świata rapowego również chętnie włączyły się do pomocy.

Hip Hop,News
Jak w akademiku żyło się Malikowi i Diho? O tym właśnie opowiada ich pierwszy hit – Przeinterpretacja #4

Abstrahując kompletnie od ostatnich afer związanych z Malikiem, trzeba przyznać, że raper ukształtował swój charakterystyczny styl na przestrzeni ostatnich kilku lat. Obecnie kojarzony jest pewnie z innymi hitami, ale to właśnie "Naaajak" jest pierwszym, który wybuchł na większą skalę. No i kto by przypuszczał, że warstwa liryczna tak mocnego numeru opowiada tak naprawdę o trudnych, ale też swawolnych czasach życia w akademiku.