Rap

Koncert Maty na lotnisku! Będzie to jego jedyny występ w tym roku

Filip Grzesik -
Koncert Maty na lotnisku
Koncert Maty na lotnisku
Rap - - Dodane przez Filip Grzesik

Koncert Maty na lotnisku! Będzie to jego jedyny występ w tym roku

Michał Matczak nie przestaje zaskakiwać szalonymi pomysłami. W ostatnim czasie podczas koncertu na barce, pobił rekord Travisa Scotta. Teraz zapowiedział swój solowy projekt oraz ogłosił premierowy i jedyny występ w tym roku. Lokalizacja jest jednak wyjątkowa. Koncert Maty odbędzie się na lotnisku.

Występ odbędzie się na Lotnisku Warszawa-Babice. Jest to miejsce, w którym koncerty dawały takie osoby, jak Madonna i Michael Jackson. Również występowały tam zespoły AC/DC i Metallica. Podczas wydarzenia będzie można unikatowo usłyszeć na żywo nowy materiał Maty. Będzie to jego dotychczas największy koncert.

„Tym razem publiczność może spodziewać się jeszcze większego rozmachu wydarzenia i produkcji na światowym poziomie, jakiej na polskich scenach jeszcze nie było. Chcemy, by ten koncert zapisał się w historii nie tylko ze względu na sam występ artysty, ale także oprawę wizualną i efekty specjalne” – pisze na stronie wydarzenia organizator.

Będzie to dopiero drugi solowy występ artysty. Koncert Maty na lotnisku odbędzie się 2 października 2021 roku, bilety są już dostępne na stronie 33mata.pl.

fot. kadr z klipu „Mata – Patoreakcja”, YouTube.com/SBM Label

Zostaw komentarz

Udostępnij
Gaming
Valheim, czyli niezwykła survivalowa gra, która podbiła Steama
Valheim

Co by było, gdyby połączyć mitologię nordycką z survivalem? Zapewne takie pytanie zadali sobie twórcy gry Valheim, zanim rozpoczęli jej produkcję. Najnowsza gra stworzona przez Iron Gate w ostatnim czasie cieszy się dużym zainteresowaniem. Jak to się stało, że tak mało znane studio swoją grą survivalową podbiło Steama?

Rap
„American Boyfriend: A Suburban Love Story”. Na północny wschód od BROCKHAMPTON
American Boyfriend

„American Boyfriend: A Suburban Love Story” jest jak typowe coming-of-age. Z tą różnicą, że historie takie, jak ta Kevina Abstracta rzadko stanowią główny wątek. Toczą się raczej gdzieś w tle, a w realnym życiu rzadko bywają uważnie wysłuchane.