News

Kukon: idol młodzieży z kolejnym depresyjnym singlem

Damian Kaźmierczak -
News - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Kukon: idol młodzieży z kolejnym depresyjnym singlem

W ostatnim czasie kariera Kukona zmierza w dobrym kierunku. Kolejno wypuszczone kawałki trafiają do coraz szerszego grona słuchaczy, co przekłada się na jeszcze lepsze wyświetlenia. Raper zyskuje również przychylność wśród bardziej znanych kolegów, czego dobrym przykładem jest wspólny kawałek z Deysem.

Nowy ulubieniec polskiej młodzieży wypuścił właśnie kolejny singiel z wcześniej już zapowiadanego projektu „Agresja & Depresja”. Kawałek „Dom kultury” utrzymany jest w typowym dla rapera przygnębiającym i mocno osobistym klimacie.

Miesiąc temu pisaliśmy o oryginalnej i drogiej – jak na polskie warunki – wersji deluxe płyty. Cena 300zł nie zniechęciła jednak największych fanów rapera. 100 zestawów specjalnej limitowanej wersji znalazło już swoich nabywców. Na dzień dzisiejszy dostępna jest tylko wersja zwykła, którą możecie kupić tutaj. Premiera płyty już 8 marca.

fot. klip. „Kukon – Porshe”/youtube.com/Piękny syf

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
R. Kelly w końcu przemówił! „Nie zrobiłem tego! Walczę o życie!”

Na temat sprawy R. Kelly'ego ostatnimi czasy słyszeliśmy dużo. Ciągnie się już dosyć długo, a sytuacja piosenkarza wcale się nie poprawia. Afera jest bardzo mocno nagłaśniana w mediach. Wypowiadają się o niej liczne osoby, jednak sam oskarżony jak dotąd milczał publicznie. Do teraz.

Felieton,Hip Hop
„Wojtek Sokół” – mroczny król psychodelii (RECENZJA)

Recenzje sprawdzone? Płyta przesłuchana? Emocje opadły? No dobra, to teraz wchodzę ja, bo zdaje mi się, że nikt dotychczas nie zauważył jednego bardzo ważnego elementu, który w mojej opinii jest kamieniem węgielnym "Wojtka Sokoła" i być może także samego Wojtka Sokoła.