News

Kylie Jenner zdetronizowana. Pokonało ją… jajko

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Kylie Jenner zdetronizowana. Pokonało ją… jajko

Jajko czy kura? Pierwsze jest jajko! Nawet Kylie Jenner musi się z tym pogodzić.

Stało się. Królowa została pokonana. Kylie nie jest już posiadaczką największej ilości lajków na Instagramie. Przegrała z owalnym beżowym kształtem o wątpliwej strukturze.

Wyścig o wirtualne serduszka trwa nieprzerwanie od lat. Bodajże dokładnie od momentu powstania Instagrama (no, może ruszył minutę później). Najpierw całkiem przyzwoity rekord ustanowił Justin Bieber. Pięć lat temu, w 2014 roku, za publiczne czułości z Seleną Gomez uwiecznione na fotce, zgarnął 2 miliony like’ów. Jako, że były to początki, możemy nawet uznać, ten rekord za całkiem w porządku (kto z w was kiedykolwiek za przytulanie swojej dziewczyny albo chłopaka dostał chociaż połowę?).

Bożyszcze nastolatek został Insta – królem na równe 145 dni. Przegrał z Kim Kardashian i jej fotką ze ślubu. Być może, gdyby pokazał swoją, zachowałby władzę. Tymczasem zamiast tego, Bieber i Gomez się rozstali. Piosenkarz więc odpadł z wyścigu. Do rywalizacji włączyła się za to Beyoncé i konkretnie podbiła stawkę. Za samą tylko wiadomość, że jest w ciąży, zgarnęła 11 milionów lajków i rekord za zdjęcie z największą liczbą polubień w serwisach społecznościowych w 2017 roku (tuż za nim uplasowała się fotka Cristiano Ronaldo z porodówki, cieszącego się z narodzin bliźniąt. Trzecia była Gomez, też w szpitalu).

Do walki ruszyła Jenner. Żeby pokonać rywalkę, musiała wrzucić do sieci fotkę nie brzucha, a narodzonej już córki. Pierwszą fotkę córki – dodajmy. (zdaje się, że to ważne we wszystkich wyścigach insta-okładkowych). Dobiła się tym samym do 18,3 serduszek instagramowych, niemal dwukrotnie pokonując Beyoncé, co w sumie ie jest takie znowu nadzwyczajne, jeśli za zwyczajny uznamy fakt, że ma 124 miliony followersów swojego profilu.

To w sumie ciekawe, bo o ile Beyoncé jest niekwestionowaną gwiazdą, o tyle o Kylie można powiedzieć głównie, że zna się ją z tego, że jest znana. W dodatku przez nazwisko, którego nie używa – dzięki rodzinnemu show „Keeping Up With Kardashians” („Z kamerą u Kardashianów – red.), z nieznanych przyczyn nieprzerwanie emitowanego w TV.

Dalej… no właśnie, trudno było sobie wyobrazić kto i czym pobije jej rekord. Tymczasem dokonało tego jajko. W dodatku niespecjalnie ciekawe, sportretowane na kiepsko oświetlonym tle. A jednak, jajko pokochało blisko 5 milionów followersów (dokładnie 4,8 miliona), a 36,6 dało mu lajka. Dwukrotnie przebiło Jenner w niespełna 2 tygodnie (sam rekord, czyli 18 milionów 3000 tysięcy padł 13 stycznia).

Dodajmy jeszcze, że jako że jajko ma na swoim profilu tylko jedno zdjęcie, niewiele o nim wiadomo. Nie zdążyło pokazać nam zbyt wiele ze swojej prywatności. I kto wie, może o to właśnie chodzi?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Take that little egg

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Twoja babcia nosiłaby Gucci

Kojarzycie utwór A$APa Rocky'ego "Babushka" i występ w charakterystycznej chuście Gucci, przywodzącej na myśl outfit stereotypowej starszej pani z Rosji? Taka chusta właśnie trafiła do sklepów. Kosztuje, bagatela, 400 dolarów.

Hip Hop,News
Jak Paluch zasnął za kierownicą: Złota Owca w Czarnej Wołdze

Co łączy rap i stand-up? Czy polscy raperzy o siebie dbają? Czym chciałby przejechać się Paluch? Poznański raper był gościem autorskiego programu Rafała Paczesia, "Czarna Wołga".