Hip Hop,News

Logic członkiem Wu-Tang Clan?

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Logic członkiem Wu-Tang Clan?

Legendarny zespół ma w tym roku powody do radości. Najpierw produkcja serialu „Wu-Tang Clan: Of Mics and Men”, potem własna ulica w Nowym Jorku (więcej TUTAJ). Nic dziwnego, że znowu buzz na Klan jest zwyżkowy. U-God, Inspectah Deck i Masta Killa udzielili wywiadu WIRED, w którym odpowiedzieli na… najbardziej palące pytania, które ludzie wpisują w wyszukiwarkę.

Jedno z nich brzmi „is logic in wu tang”. Dla starszych słuchaczy jest ono absurdalne, ale młodsi faktycznie mogą mieć podstawy do tego, by sprawdzać, do czego przynależy ich idol. Zwłaszcza po tym kawałku:

Członkowie grupy reagują na pytanie żartobliwie, ale co najważniejsze dla nas, to szczera sympatia, którą widać w ich reakcji. Z całą pewnością Logic ma „plecy” we właściwych miejscach. W końcu wypracował pozycję, w której wspierają go najwięksi – od Wu-Tangu po Eminema.

A cały odcinek WIRED z udziałem członków WTC możecie obejrzeć tutaj. Dowiecie się z niego m. in. tego, czy Wu-Tang grają gangsta rap, kto jest najlepszy w grupie i co właściwie oznacza nazwa zespołu:

fot. kadr z klipu „Logic – Take It Back”, youtube.com/Logic

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Cringe tygodnia vol. 10: Prawilny i seksistowski Murzyn

Siemanko, sportowe świry! Spośród singli, które wyszły w minionym tygodniu, wybieramy najdziwniejszy/najbardziej facepalmowy/zasługujący na uśmiech pełen żenady.