Lifestyle

Måneskin zagra na Openerze! To będzie najgłośniejszy występ tego lata

Mikołaj Michalak -
Måneskin
Måneskin
Lifestyle - - Dodane przez Mikołaj Michalak

Måneskin zagra na Openerze! To będzie najgłośniejszy występ tego lata

Open’er Festival to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalny festiwal muzyczny w Polsce. W tym roku odbędzie się on dopiero w sierpniu, ale organizatorzy już od jakiegoś czasu sukcesywnie ujawniają kolejnych artystów, którzy pojawią się na scenie. Właśnie otrzymaliśmy informację o wystąpieniu jednego z najbardziej słuchanego w ostatnim czasie zespołu – Måneskin.

Kim są Måneskin?

Jeśli jesteś fanem muzyki i interesujesz się wszelkimi nowościami to z pewnością słyszałeś o tym charyzmatycznym włoskim zespole. Jako oficjalną datę powstania bandu przyjmuje się 2016 rok. Już od ponad pięciu lat Måneskin tworzyło swoją muzykę i próbowało zyskać rozgłos. Prawdziwe bum przyszło jednak dopiero niedawno. W maju w Rotterdamie odbył się najbardziej rozpoznawalny konkurs muzyczny w Europie – Eurowizja. To wtedy właśnie zdobyli rozgłos. Måneskin wystąpiło wraz z piosenką „Zitti e buoni” i zajęło pierwsze miejsce, zdobywając 524 punkty w głosowaniu. Świat od razu pokochał charyzmatyczny, rockowy głos Damiano Davida, który nieustannie słyszymy czy to w internecie, czy w radio. Ogromną sławę zyskał również kawałek „I WANNA BE YOUR SLAVE”, który na samym Spotify ma ponad 80 milionów odtworzeń.

Pierwszy koncert w Polsce

Jak poinformowali organizatorzy Open’er Festival, Måneskin zagra swój pierwszy regularny koncert w Polsce już 19 sierpnia 2021 roku. Całe wydarzenie odbędzie się oczywiście w Gdyni, w Parku Kolibki. Warto również pamiętać, że w tym samym miejscu zagrają takie gwiazdy jak Pezet czy Tymek. Osoby już zdecydowane na pewno ucieszy informacja, że sprzedaż biletów na koncert włoskiego zespołu rusza już 22.06! Warto zaopatrzyć się w wejściówki wcześniej, ponieważ niewątpliwie będzie to jeden z najgłośniejszych występów tego lata.

Pezet, Tymek, RYSY, KAMP!, AGIM i Krzysztof Zalewski z koncertami na Open'er Park! Gdynia, Park Kolibki ? Start sprzedaży biletów w piątek 11 czerwca!

Posted by Open'er Festival on Thursday, June 10, 2021

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
„Kiss cam” to podryw roku? Mata wypuścił pierwszy lovesong w karierze i zapowiedział album!
Kiss cam

Kiedy Mata w kwietniu wypuścił "Patoreakcję", wiadomo było, że wkrótce spodziewać możemy się zapowiedzi jego drugiego albumu. Miesiąc później podczas legendarnego koncertu nad Wisłą raper ogłosił, że projekt jest już napisany i ukaże się we wrześniu. Właśnie otrzymaliśmy nowy singiel i teledysk z... Young Leosią w roli głównej. To lovesong "Kiss cam (podryw roku)".

Gaming
Starfield jest jak The Outer Worlds, ale od Bethesdy
Starfield

Niedawno przeglądając YouTube, natrafiłem na zwiastun "Starfield". Szczerze, gdybym na początku nie zobaczył logo znajomego mi wydawcy gier - Bethesda Softworks, pomyślałbym, że jest to trailer najnowszego The Outer Worlds 2 lub dodatek do pierwszej odsłony. Niewykluczone, że wyjdzie z tego coś całkiem ciekawego. Tylko właściwie co?