Hip Hop,News

Mobbyn tłumaczy sytuację z Oyche Donizem! „Stoimy za wami bez względu na wszystko”

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Mobbyn tłumaczy sytuację z Oyche Donizem! „Stoimy za wami bez względu na wszystko”

Choć nagranie wideo, które moglibyśmy zobaczyć, parę dni temu, nie pokazywało zbyt wiele, to spekulowano o poważniejszych konsekwencjach starcia ekipy Mobbyn z jej byłym członkiem – Oyche Donizem. Sam wspomniany dał kontynuację tej sytuacji na swoim Instagramie, na którym pojawiła się krótka relacja z zakładania gipsu na rękę. Oyche odgrażał się tam swojej byłej ekipie.

Teraz sytuacje tłumaczą sami zainteresowani w obszernym poście na swoim fanpage’u:

W związku z wydarzeniami przed koncertem w Katowicach my ekipa Mobbyn chcemy przeprosić, że musieliście patrzeć na ten…

MO฿฿YN 发布于 2019年9月3日周二

Wygląda na to, że teraz już oficjalnie i bez żadnych niedomówień, Oyche ma bezwzględny zakaz pojawia się na imprezach grupy i w ich pobliżu. Miejmy nadzieję, że to wystarczy i nie usłyszymy już o żadnej agresji spowodowanej przez tę niezbyt przyjazną relację obu stron.

fot. kadr z wideo „Real Bullshit Talking – Belmondo”, youtube.com/stoprocentTV

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Hip-hop a filozofia wege. „Bądźmy świadomi tego, co wkładamy do ust”

Przy okazji ostatniego singla A$AP Rocky'ego, "Babushka Boi", spojrzeliśmy przez pryzmat hip-hopu na zjawisko, jakim jest coraz bardziej popularny ruch wege. I chociaż na co dzień niekoniecznie często się o tym mówi, to wielu hustlerów wcale nie spożywa mięsa, promując przy tym zdrowy i świadomy styl życia, oraz zwracając uwagę na godne traktowanie zwierząt. W końcu - nawiązując do słów stic.mana - nie dla każdego celem jest stać się bogatym czy zamożnym, bo prawdziwe bogactwo pochodzi od dobrego zdrowia.

Hip Hop,News
„My też będziemy do was strzelać” – GSP grozi Tuzzie! Grupa odpowiada kawałkiem?

Beefy są nieodłączną częścią rapu i towarzyszyły mu w zasadzie od samego początku. Mało tego, w Stanach nie ograniczano się do wulgarnych i ciętych linijek. Do gry wchodziły ostre narzędzia i broń palna, przez które życie zdecydowanie za wcześnie straciło kilku świetnych artystów. Całe szczęście akurat tego trendu polska scena od Amerykanów nie skopiowała. Choć to może się niedługo zmienić za sprawą Mobbyn i Tuzzy.