YouTube

Największe dramy 2020 polskiego internetu

Mikołaj Michalak -
Największe dramy 2020
Największe dramy 2020
YouTube - - Dodane przez Mikołaj Michalak

Największe dramy 2020 polskiego internetu

2020 był niesamowitym rokiem pod wieloma względami. Przez wielu znienawidzony, przez innych przyjęty z sympatią. Pomimo trudnej sytuacji na świecie, znalazły się dziedziny życia, które nie ucierpiały. Niewątpliwie jedną z nich jest internet, w którym działo się zarówno wiele dobrego jak i złego.

Do tej drugiej kategorii trzeba zaliczyć właśnie dramy pomiędzy znanymi postaciami. Mimo, że nie zazwyczaj nie wnoszą one nic dobrego, są tematem, który rozpala emocje społeczności do granic możliwości. Przypominamy wydarzenia, które zyskały ogromną popularność i podzieliły fanów niejednego twórcy czy celebryty.

Reżyser Życia vs Gargamel

W październiku na kanale Gargamela pojawił się temat Reżysera Życia, youtubera, który wydawał się tworzyć ciekawy, często edukacyjny kontent. Jego popularność znacząco rosła od dłuższego czasu i nikt nie mógł się spodziewać ataku w jego kierunku. Tu jednak pojawił się Jakub Gargamel Chuptyś, który oskarżył Daniela Rusina o dwulicowość, nieszczerość wobec widzów, a nawet rasizm. Swoje zarzuty poprał wieloma konkretnymi dowodami, co sprawiło, że cała sprawa zyskała ogromny rozgłos. I tak byliśmy świadkami narodzin jednej z głośniejszych dram całego roku. Dodatkowo do sprawy dołączył Sylwester Wardęga, który również podjął atak w kierunku Rusina. Mimo merytorycznych dyskusji, całość ma się zakończyć na FAME MMA, na co z pewnością wielu z nas czeka.

Najman vs Don Kasjo

Niedawno było niezwykle głośno o walce Marcina Najmana, któremu należałoby poświęcić osobny artykuł oraz Kasjusza Życińskiego. Pojedynek zakończył się dyskwalifikacją Najmana przez złamanie zasad formuły, w której się odbywała, a także skandaliczne zachowanie jego trenera. Całości towarzyszył jednak zażarty konflikt pomiędzy dwoma panami, który można było zauważyć już na pierwszych konferencjach. Padały poważne oskarżenia o romanse, które jednak nie miały pokrycia w rzeczywistości. Drama nie została oficjalnie zakończona, ponieważ zarówno Najman, jak i Don Kasjo złożyli pozwy do sądu. Z niecierpliwością oczekujemy prawnego rozwiązania całej sytuacji, które na pewno ponownie zapewni obu zawodnikom wiele posłuchu w internecie.

OFICJALNIE: Marcin Najman vs. Don Kasjo na FAME MMA 8 - MMA PL
fot. mma.pl

Dubiel vs Błoński

Po rozpadzie Teamu X nie obyło się bez konfrontacji pomiędzy członkami. Wiele kontrowersji i oskarżeń doprowadziło do dramy między Marcinem Dubielem a Kacprem Błońskim. Nie brakowało wyzwisk, bójek czy wyśmiewających filmików w mediach społecznościowych. Ogromne zasięgi obu youtuberów sprawiły, że wszystkiemu przyglądał się niemalże cały internet. Zgodnie z obecnie panującą modą konflikt został ostatecznie rozwiązany na gali FAME MMA 8, która dała zwycięstwo Błońskiemu. Patrząc jednak od strony kreowania wizerunku, zdecydowanie najwięcej zyskał Marcin Dubiel. Dzięki świetnemu zaprezentowaniu się na konferencjach i emocjonującej walce udało mu się przekuć swoją wcześniejszą reputację w sukces. Jego kanał na YouTube oraz Instagram zachwycają zasięgami, czego nie można natomiast powiedzieć o Błońskim.

FAME 8: DUBIEL VS BLONSKY (CAŁA PRAWDA) - YouTube
fot. youtube.com

Kamerzysta vs Kruszwil

Niegdyś duet odnoszący zadziwiające sukcesy i odnotowujący największy wzrost w historii polskiej sceny, mimo towarzyszących kontrowersji. Dziś dwaj najwięksi wrogowie, wyciągający na siebie upokarzające fakty i daleko idące oskarżenie. Konflikt ten przyciąga uwagę znacznej części widzów i niewątpliwie jest jednym z bardziej poważnych. Zarzuty bowiem, jakie obaj panowie kierują pod swoim adresem, podlegają pod poważne wykroczenia względem prawa, jak prowadzenie samochodu pod wpływem używek. Cała sytuacja, mimo swojego poważnego charakteru, nie ma zbyt dużego wpływu na np. oglądalność filmów Kamerzysty. Należy pamiętać, że kontrowersja idzie w parze z popularnością i atencją widzów. Nieraz byliśmy już świadkami, gdy poważne dramy okazywały się być ustawione pod ponowne przyciągnięcie do siebie oglądających…

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Trump chce przed końcem kadencji ułaskawić dwóch raperów i samego siebie

Kilkadziesiąt godzin temu w Ameryce miały miejsce dantejskie wręcz sceny. Zwolennicy Donalda Trumpa wdarli się do Kapitolu, by uniemożliwić obrady Kongresu, który pracował nad zatwierdzeniem wyborów, co do których były pewne wątpliwości. W efekcie tych zamieszek zginęły 4 osoby.

News
Szturm na Kapitol i burzliwe wpisy Trumpa – co się dzieje w USA?

6 stycznia 2021 roku zwolennicy Trumpa wdarli się do budynku Kapitolu w Waszyngtonie i okupowali go przez kilka godzin. Podczas protestów zginęły 4 osoby, a 50 zostało rannych. Jak doszło do tego, że amerykańska demokracja zmaga się z największym kryzysem ostatnich lat, a półnagi mężczyzna w czapce z rogami i wymalowaną na twarzy flagą USA stał się symbolem amerykańskiej polityki?