News

Nicki Minaj vs. Meek Mill: Będzie nokaut?

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Nicki Minaj vs. Meek Mill: Będzie nokaut?

Z relacjami to już tak bywa. Emocje często wyprzedzają rozsądek. A gdy do tego w grę wchodzą uczucia pomiędzy celebrytami, rzadko kiedy obywa się bez skandali. Właśnie jesteśmy świadkami kolejnego. Na ring weszli Nicki Minaj i Meek Mill.

Wydawałoby się co prawda, że dwa lata – bo tyle właśnie minęło od rozstania pary – to wystarczająco, by już się z nim pogodzić. Może nawet znaleźć kogoś nowego? Wygląda jednak na to, że artyści wciąż jeszcze nie wyjaśnili sobie wszystkiego do końca. Tak przynajmniej można wnioskować z zachowania Minaj.

Kilka dni temu podczas austriackiego koncertu raperka znalazła czas by podzielić się swoimi wątpliwościami z publicznością. Przerwała występ, by kilka chwil porozmawiać o swoim byłym partnerze. „Mogę zdradzić jego tajemnicę, ale nie. Bycie gorzką s…ą to nie to, co chciałabym wyrazić” – zapewniła. Pytanie tylko co w takim razie chciała przekazać Millowi? Ostrzeżenie? Czy też właśnie miał to być wyraz miłosierdzia?

Nawet jeśli tak, to Mill raczej w niego nie uwierzył. Szybko odpowiedział byłej partnerce na Twitterze, przenosząc tym samym dyskusję do mediów społecznościowych.

fot. 6ix9ine, Nicki Minaj, Murda Beatz, FEFE/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Tekashi miewa się dobrze. Nawet za kratkami

To było tak: najpierw ukazał się debiutancki album „Dummy Boy”. Potem było jego entuzjastyczne przyjęcie w świecie hip-hopowym. A jeszcze kilka chwil później okazało się, że sprawca całego tego muzycznego zamieszania i zarazem ten, który za powstanie krążka odpowiada, jego premierę oglądał spoza krat. O kim mowa? Oczywiście o 6ix9ine. O barwnego rapera w listopadzie upomniał się wymiar sprawiedliwości.

News
Myślała, że O.S.T.R. to coś między Lechem Rochem Pawlakiem a Jožinem z bažin – szokujące słowa Tytusa z Asfalt Records

Na czyim weselu Dizkret rapował kawałki Molesty? Czy to źle, że Łukasz Partyka nie kojarzy cytatów z hip-hopowych klasyków? Co we współczesnym rapie zostało z tradycyjnego hip-hopu i czy dalej można stawać te pojęcia obok siebie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w trwającym ponad dwie godziny (!) panelu towarzyszącym książce "To nie jest hip-hop. Rozmowy".