Streetwear

Nowe sneakersy od OFF-WHITE

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Nowe sneakersy od OFF-WHITE

Dobra passa Virgila Abloha trwa w najlepsze. Amerykanin nie pozwala odetchnąć nawet na moment i właśnie prezentuje nowy model „Arrows”.

Według zdjęć opublikowanych na oficjalnym Instagramie, „Arrows” zdaje się być odpowiedzią na klasyczne trampki pokroju Vans Old Skool czy Puma Suede.

Obie kolorystyki – czarna i biała – będą posiadały cholewkę wykonaną w stu procentach z zamszu. Całość dopełni charakterystyczny dla marki symbol strzały, przechodzący przez całą cholewkę, w zależności od wersji kolorystycznej, wykonany z zamszu lub z naturalnej skóry.

fot. Off-White

Model „Arrows” powinien pojawić się na oficjalnej stronie marki i u autoryzowanych sprzedawców w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
Myślała, że O.S.T.R. to coś między Lechem Rochem Pawlakiem a Jožinem z bažin – szokujące słowa Tytusa z Asfalt Records

Na czyim weselu Dizkret rapował kawałki Molesty? Czy to źle, że Łukasz Partyka nie kojarzy cytatów z hip-hopowych klasyków? Co we współczesnym rapie zostało z tradycyjnego hip-hopu i czy dalej można stawać te pojęcia obok siebie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w trwającym ponad dwie godziny (!) panelu towarzyszącym książce "To nie jest hip-hop. Rozmowy".

News
Maxim wypuszcza nowy singiel. DUMA. Tytuł zobowiązuje

Maxim ogłasza na Facebooku: Napisałem jeden z najważniejszych numerów w swoim życiu, zachęcając w ten sposób do słuchania swojego nowego singla.