Rap

OIO to nowa supergrupa w polskim mainstreamie!

Michał Fitz -
OIO - Moonwalk
OIO - Moonwalk
Rap - - Dodane przez Michał Fitz

OIO to nowa supergrupa w polskim mainstreamie!

W poniedziałek w rapowej części internetu zawrzało. Cała rzesza popularnych raperów zaczęła wrzucać fotki przyklejonej do czegoś, wyżutej gumy. Przy okazji każdy z nich oznaczał ten sam nowiutki profil na Instagramie „oio.wav”. Od tego czasu pojawiło się jeszcze kilka tajemniczych filmików promocyjnych na tym koncie. Żaden z nich nie mówił za wiele, a tym bardziej nic konkretnego nie zdradzał. Odpowiedź przyszła dziś.

Spodziewano się płyty producenckiej, wielkiej akcji marektingowej i standardowo „Benz Dealera”. Otrzymaliśmy jednak coś kompletnie innego. OIO to supergrupa złożona z Otsochodzi, Young Igiego i Okiego. Nazwa to po prostu akronim ich ksywek. Sam „Moonwalk” może nie ma potencjału na wielki hit, ale z pewnością czuć w nim świeżość i ciągłe kombinowanie, z którego cała trójka jest znana. Można, a nawet wręcz należy się więc spodziewać, że nadchodząca płyta kolektywu będzie niezwykle interesującym wydawnictwem, którym trudno będzie się nudzić.

Mało tego, niewykluczone, że będzie aż pękała w szwach od gości. W końcu nie tylko wspomniana trójka promowała ten projekt zdjęciem gumy. Pokusili się o to też Eis, Borixon, Paluch, Szpaku i wielu innych raperów. Choć oczywiście nie można wykluczyć, że zrobili to czysto po koleżeńsku, trudno nie mieć nadziei na to, że na projekcie znajdą się wszyscy, by jeszcze bardziej go urozmaicić.

fot. kadr z klipu „OIO – Moonwalk”, YouTube.com/Young Igi

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap,Streetwear
Miał wydać hit z Quebonafide, a zrobił najdłuższe trampki na świecie
https://www.instagram.com/p/CL3zB57LGhm/

Zamieszanie związane z "Benz Dealerem" powoli opada. Nikt już nie podejmuje prób tworzenia fejkowych kampanii promocyjnych dla tego numeru. Nawet sam Quebonafide przestał podkręcać atmosferę, bo ten żart prawdopodobnie mu się przejadł. Swoje trzy grosze do zamieszania pewnie dorzuciłby jeszcze Tommy Cash, współtwórca mitycznego numeru, gdyby nie fakt, że przez ostatnie miesiące był zajęty innym, ambitnym projektem.

TikTok
Najlepsze dziewczyny na polskim TikToku!
dziewczyny na tiktoku

Najlepsze konta już wybraliśmy. Teraz przygotowaliśmy więc listę, na której umieściliśmy najbardziej wpływowe dziewczyny na TikToku. Są kreatywne, zabawne i pewne siebie, a łączy je to, że wszystkie kochają kobiety! Wspierają się nawzajem i wychodzą z założenia, że lepiej jest sobie pomagać, niż kłaść kłody pod nogi. Poznajcie pięć niesamowitych tiktokerek!