Hip Hop,News

Otsochodzi wystąpi na Festiwalu w Opolu! Trafi w gusta publiczności?

Damian Kaźmierczak -
Hip Hop,News - - Dodane przez Damian Kaźmierczak

Otsochodzi wystąpi na Festiwalu w Opolu! Trafi w gusta publiczności?

Kariera Otsochodzi po wydaniu „Nowego koloru” nabrała szybszego tempa. Jego nowy kolorowy styl, trafił nie tylko w gusta słuchaczy, ale zapewnił mu również kontrakty reklamowe z dużymi firmami, co „Miłość” tylko ugruntowała. Już za kilka dni raper będzie mógł w swoje muzyczne CV wpisać kolejne spore wydarzenie. 17 czerwca Otsochodzi wystąpi na deskach opolskiego amfiteatru podczas 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Czy występując przed opolską publicznością, raper zaskarbi sobie przychylność nowych fanów?

Hip Hop Opole

Otsochodzi nie będzie pierwszym hiphopowcem, który weźmie udziału w opolskim festiwalu. Na początku XXI wieku, wraz ze wzrostem zainteresowania mediów hip hopem, polscy raperzy dostali własną scenę. Z jednej strony grały wielkie popowe gwiazdy, a z drugiej swoje miejsce otrzymali dopiero raczkujący idole młodzieży. W latach 2001-2004 na Hip Hop Opole wystąpili m.in. Tede, Peja, Łona, O.S.T.R. i wielu innych uznanych graczy.  

Boom na polski hip hop w mediach jednak miał swój finisz i oddzielna scena dla przedstawicieli tego nurtu – przestała funkcjonować. Po roku 2005 jeszcze kilku raperów wystąpiło na festiwalu w Opolu, ale stanowili oni zwykle tło dla głównych gwiazd muzycznego przemysłu.

Opolski festiwal rozpocznie się już jutro. Otsochodzi wystąpi 17 czerwca, podczas koncertu muzyki alternatywnej. Transmisje z wydarzenia przeprowadzi m.in. TVP1. A w jaki sposób powstał jeden ze szlagierów „Euforia” – możecie zobaczyć sprawdzając nasz materiał zrobiony we współpracy z jego producentem, Sergiuszem.

Foto. Instagram/otsochodzi

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
Letniaki – najlepsze perfumy na gorące dni (subiektywnie)

Każdy zna kogoś, kogo stary jest fanatykiem wędkarstwa. Albo futbolu. Ja ojcem nie jestem, fanatykiem też nie. Ale lubię perfumy. W każdym razie, łapcie przegląd najciekawszych (subiektywnie, bo inaczej się nie da) zapachów na lato.

Hip Hop,News
Pezet z nową płytą! Dostaliśmy klip, ruszył preorder!

Spodziewaliśmy się rozmaitych rzeczy po ostatniej wrzutce Pawła z Ursynowa na facebooku, ale teraz to już pewne - Pezet wypuszcza nowy album! "Muzyka Współczesna" już jest dostępna w preorderze, a promuje ją fenomenalny kawałek na bicie Auera.