Rap

Pierwsza dama SBM w nowym labelu Małolata! Czy Zui w końcu się wybije?

Klementyna Szczuka -
Zui
Zui
Rap - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Pierwsza dama SBM w nowym labelu Małolata! Czy Zui w końcu się wybije?

Prawdopodobnie kojarzycie ją jako pierwszą damę SB Maffiji i byłą dziewczynę Białasa. Zui kilka lat temu usłyszeć można było na kawałkach reprezentantów labelu, ale pod jego szyldem wydała także trzy własne single: w 2017 nie najlepiej przyjęty „Zuigram” i „Wyluzui”, a dwa lata później „Ring”. Teraz po dłuższej przerwie artystka wraca do gry.

Po wydaniu ostatniego z nich zastanawialiśmy się nawet, dlaczego Zui nie odniosła sukcesu. Później jednak była zmuszona, aby zrobić sobie przerwę, aż pod koniec zeszłego lata ogłosiła, że opuściła SBM. Wyjawiła też, że trakcie nieobecności na scenie związanej z problemami zdrowotnymi zebrała sporo materiału i poznamy go, gdy tylko wyjaśni się jej sytuacja wydawnicza. I to się właśnie stało. Artystka właśnie poinformowała, że trafiła do nowej agencji założonej m.in. przez Małolata, Slovo Koncept.

„Czasem spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy nas inspirują i dodają wiatru w żagle, a czasem wręcz przeciwnie – takich, którzy cię stopują – całe szczęście, że teraz mam przy sobie tych właściwych!” – napisała na Instagramie.

Jednocześnie zapowiedziała, że przez najbliższe 12 miesięcy regularnie i po kolei będzie wypuszczać swoje najlepsze 12 singli. Na pierwszy ogień poszło „Whisky”. Nowy singiel jest znacznie ciekawszy od poprzednich, a słuchając w nim wokalu artystki, niekiedy nasuwają się skojarzenia z Rihanną. Zapowiadała w końcu, że kończy z rapem i swoją przeszłość oddziela grubą kreską. Zobaczymy, co przyniosą następne miesiące. Zui mogłaby sporo wnieść na polską scenę r’n’b, ale potrzebuje przede wszystkim dobrej promocji. Moment wydaje się na szczęście dość sprzyjający. Za chwilę około hip-hopową płytę wydaje Margaret, a coraz większą uwagę sceny przykuwa także Young Leosia i wzbudza przy tym sporo emocji.

fot. kadr z klipu „Zui – Whisky (prod. ZUI X MICHAŁ WASILEWSKI)”, YouTube.com/ZuiOfficial

Zostaw komentarz

Udostępnij
Gaming,Wyróżnione,Wywiad
Czołowa polska streamerka, AL3XANDRAS, szczerze o sytuacji kobiet na scenie gamingowej [WYWIAD]
AL3XANDRAS

Aleksandra Al3xandras Hanula to jedna z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicielek polskiej sceny gamingowej. Zapalana streamerka, uczestniczka ogólnopolskich rozgrywek oraz miłośniczka Call of Duty o swojej przygodzie z gamingiem, kanale na Twitchu i sytuacji kobiet na scenie.

Lifestyle
Jak będzie wyglądała matura 2021? Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje!

Jeśli żałujecie, że w tym roku nie mogliście pójść na studniówkę, to właśnie jest ostatni moment, aby się do niej przygotować! Impreza z Matą już dziś o 19.00, a to oznacza również, że wielkimi krokami zbliża się matura 2021. Przez restrykcje związane z pandemią COVID-19 oczywiście będzie różniła się ona od egzaminów z poprzednich lat. Czym? Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje!