Hip Hop,News

Pluto Charon z klipem do nowego numeru! Obczajcie „Ken Block” [Skrr aby]

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Pluto Charon z klipem do nowego numeru! Obczajcie „Ken Block” [Skrr aby]

Z nieskrywaną przyjemnością przedstawiamy Wam kolejny kawałek duetu Pluto Charon w ramach akcji „skrr aby”. Tym razem chłopaki wracają z klipem – przed Wami „Ken Block”!

Jeśli nazwa kawałka wydaje Wam się nieco enigmatyczna, to śpieszymy z pomocą – tytułowy Ken Block to nie jest jakiś przypadkowy zlepek słów, a faktyczna postać. Ken to światowej sławy kierowca rajdowy, w pewnych kręgach szerzej znany jako współzałożyciel marki DC Shoes.

Patrząc na pogodę za oknem, nie mamy wątpliwości, że ten kawałek to odpowiedni strzał.

Szczególne podziękowania dla Daniela Grzyba za użyczenie Tesli i ekipy RC Nennox, która zadbała o rajdowy klimat.

Jesteście spragnieni większej dawki, to TUTAJ znajdziecie poprzedni numer Pluto Charon – New Brand.

Jeśli uważacie, że jesteście raperami na poziomie z potencjałem, podsyłajcie Wasze piosenki na naszego maila kontakt@skrr.pl, a my zafundujemy klip tym najbardziej utalentowanym!

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Wyróżnione
Stranger Things skopiowano od Polaka?!

Czarne spodnie, biała koszula, zakończenie roku szkolnego w pobliskim parku niedaleko szkoły, rozdanie świadectw i nagród. W dłoni świadectwo z czerwonym paskiem i książka „Ten Obcy” Ireny Jurgielewiczowej. Zapach lata i głód trwających przygód, które miały się wydarzyć podczas wakacji. To niewiarygodne, że od tamtej chwili minęło już dobre kilkanaście lat.

Hip Hop,News
Nowe hiphopowe dyscypliny olimpijskie! Co poza skateboardingiem?

O możliwości udziału skatebardingu, surfingu oraz wspinaczki sportowej w Olimpiadzie, wiemy już od jakiegoś czasu, ale teraz to pewne i nie jest to jedyna nowość! Zgodnie z marcową rekomendacją Komitetu Wykonawczego MKOl i wniosku Komisji Programowej na liście sportów olimpijskich będzie można zobaczyć zupełnie nową pozycje.