Hip Hop,News

Polski rap w teamie Coke

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Polski rap w teamie Coke

Zgaduj, zgadula – czyli nowa kampania amerykańskiego koncernu z udziałem polskich gwiazd. Jakich? Właśnie o to się wszystko rozchodzi. Do reklamy marka zaprosiła piątkę polskich artystów. Odgadnięcie ich nazwisk jest zadaniem fanów.

Poznaliśmy już dwa. Po pierwsze – Sarsa. Po drugie – Mateusz Holak. I to właśnie nazwisko, które nas zainteresowało. Artysta współpracę ogłosił na swoim instagramie dokładnie tak:

Nie wiadomo jeszcze na czym dokładnie będzie się opierała współpraca. Wiadomo, że pod patronatem Coca-Coli powstanie „kilka rzeczy” rapera. Jakich? Na dokładne info musimy jeszcze trochę poczekać.

Co o tym myśleć? Komentarze pod postem są raczej pochlebne. Nawet jeśli fani piszą o „trzepaniu hajsu”, to raczej w tonie, że „raperowi się to należy”. Na nieco mniej przychylne opinie można natrafić pod informacją o kolabo w sieci. Można się zżymać lub nie, ale prawda jest taka, że polski rap już dawno wyniósł się z ulicy i mocno uderzył w salony. Nawet już zdążył rozgościć się na ich wygodnych kanapach. Mówił o tym Kstyk w naszym wywiadzie. Niedawno – w kontekście Wojtka Sokoła – pisał o tym Kajetan, a tu podszedł do tematu trochę szerzej. Trzeba też przyznać, że nie ma w tym nic złego, o ile w rap grze królują dobre marki. Gorzej, gdy dobija się do niej np… branża „depilatorska” (wybaczcie, ale to tak dziwne, że będąc wciąż w szoku, nie znaleźliśmy odpowiednich słów), którą to niedawno reklamował Sobota. Cóż, można i tak.

A kampanię Coca-Coli znajdziecie tu:

P.S. A wiecie, że hasło: „Coca-Cola to jest to!” wymyśliła… Agnieszka Osiecka? Tak, TA Osiecka. Uwielbiamy takie nerdowskie wtręty 😉

fot. Coca-Cola Polska #TasteTheFeeling/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
PRO8L3M: Równe chłopaki. (Znów) recenzujemy „Widmo”

Recenzja "Widma" wisiała nade mną z całym bagażem, jaki niesie za sobą słowo, które warszawski duet wybrał na tytuł płyty. Głównie dlatego, że miałem poważny problem z tym, że PRO8L3M zapowiadał album bardzo dyskusyjnymi numerami - o "Interpolu" pisałem tutaj, o "Ev'ry Night" "Jak Disney" tu.

News,Streetwear
H&M jak Rolex – poznajcie top marki

Interesuje Was moda w ujęciu ekonomicznym? Proszę bardzo. Ranking najpopularniejszych kicksów w USA już był, na wiarygodne dane ze starego kontynentu wciąż czekamy, a w międzyczasie otrzymujemy podsumowanie od Brand Finance, podejmujące analizę dziesięciu aktualnie najbardziej wartościowych marek modowych na świecie.