Rap

Post Malone świętuje urodziny Pokemonów!

Michał Fitz -
Get ready for the Pokémon Day Virtual Concert with Post Malone!
Get ready for the Pokémon Day Virtual Concert with Post Malone!
Rap - - Dodane przez Michał Fitz

Post Malone świętuje urodziny Pokemonów!

Post Malone to jedna z obecnie niewielu postaci w świecie muzyki, której nie da się nie lubić. Artysta znany jest bowiem ze swoich nietypowych, szalonych, ale przy tym niezwykle uroczych pomysłów. Jego najnowszą współpracę można śmiało określić wszystkimi z powyższych przymiotników.

Post połączył siły z marką Pokemon, by uczcić ćwierćwiecze popularnej na całym świecie, dziś już w zasadzie legendarnej, kreskówki. Już jutro, a w naszym kraju dokładnie o 1.00 w nocy 28 lutego, na YouTube odbędzie się wirtualny koncert Posta przygotowany w celu świętowania urodzin kieszonkowych stworków. Sądząc po trailerze tego wydarzenia, wszystko będzie zrobione z rozmachem porównywalnym do koncertu Travisa Scotta w Fortnite. Tu też będziemy mieli do czynienia z animowanym artystą i można spodziewać się, że nie tylko z nim. Prawdopodobnie w występie będą brały też udział postaci z kreskówki.

Na samej animacji jednak nie koniec. Poza koncertem Post przygotował jeszcze specjalną piosenkę na tę okazję. „Only Wanna Be With You” nie jest jednak jego autorskim tworem, a coverem hitu o tym samym tytule z 1995 roku. Oryginalnie piosenkę stworzył zespół Hootie & The Blowfish. Nie wiedząc jednak o tym, można uznać, że Post zrobił ją w całości sam. Cover wypada bardzo przyjemnie, a przede wszystkim niezwykle naturalnie.

Warto też przypomnieć inne ciekawe współprace Posta, które tylko potwierdzają, że do zadania postawionego przez Pokemon, to właśnie on nadawał się najlepiej. Ma już przecież za sobą niestandardową kolaborację z marką Crocs, dzięki której stworzył swoją wersję roboczych klapek. Poza tym dogadał się też z World Beer-Pong League, by przejąć do niej prawa. Dzięki temu mógł organizować prestiżowe zawody ze swojego ulubionego sportu. Trudno wyobrazić sobie, w co jeszcze wpakuje się ten gość, ale my już nie możemy się tego doczekać.

fot. kadr z „Get ready for the Pokémon Day Virtual Concert with Post Malone!”, YouTube.com/The Official Pokémon YouTube channel

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Czy Wac Toja nagra najbardziej bujającą płytę 2021?
Wac Toja

Po eksperymentalnych utworach takich, jak "Y i X", "Promises" czy "COLA" Wac Toja powrócił z singlem "Babciu to jest pyszne", czym zasygnalizował premierę nowego albumu. "Five", bo tak właśnie nazywa się płyta, rapera, odbiega klimatem od ostatnich wydawnictw Wacława i powraca brzmieniem do starszych projektów artysty.

Lifestyle,Streetwear
„chaos gone global” to marka, którą noszą Twoi ulubieni raperzy
chaos gone global

Największa polska społeczność skupiająca się wokół streetwearu. Zorganizowali cykl imprez, który dzięki swojej oryginalności zaistniał w polskim hip-hopowo-streetwearowym środowisku. Ich bluzy występowały w teledyskach znanych polskich raperów, a o ich podejściu do mody pisał Vogue. Jeżeli jeszcze ich nie znacie, to poznajcie hypetalk, którzy właśnie startują ze swoją marką „chaos gone global”.