Hip Hop,News

Prace nad nowym albumem Drake’a wstrzymane przez… słabe Wi-fi. Raper pisze do burmistrza!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Prace nad nowym albumem Drake’a wstrzymane przez… słabe Wi-fi. Raper pisze do burmistrza!

Drake właściwie dopiero co wydał swój ostatni (i to podwójny) album, a już wiadomo, że pracuje nad kolejnym wydawnictwem. Po tym, jak bardzo słaby (z wyjątkiem kilku highlightów jak na przykład, samplujące „Ex-Factor” Lauryn Hill, „Nice for What”) okazał się „Scorpion” — choć nie przeszkodziło to Drizzy’emu w pokonaniu bariery 10 miliardów streamów — pojawia się pytanie, czy nie powinien on zrobić sobie nieco dłuższej przerwy wydawniczej, zwłaszcza, że nieprzerwanie od 2015, co roku raczy nas nowym materiałem…

Tym razem prace nad płytą utrudniają mu nawet pozornie błahe czynniki zewnętrzne. Podekscytowany Drake czekał na świeżo przygotowane bity od swojego producenta, Boi-1dy, ale z powodu słabego połączenia z internetem, nie był w stanie ich ściągnąć. Zmuszony do skorzystania prawdopodobnie ze swoich danych komórkowych, zaapelował na swoim Instagramie do majora Pickering o ulepszenie w kanadyjskim mieście wież wi-fi:

Na szczęście chwilę później problem został rozwiązany.

W takim razie to najwyższy czas, abyśmy sprawdzili jakość wi-fi w swoich miastach i ewentualne zażalenia zgłosili do kogo trzeba. W końcu nowy album Drake’a, mimo wszystko będziemy chcieli odsłuchać jak najszybciej. Poza tym wierzymy, że tym razem jednak wyda coś większego lepszego.

fot. kadr z klipu „Drake – Energy”, youtube.com/Drake

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Machine Gun Kelly chce nagrać z Eminemem! „Sprawdźmy, kto poleci lepiej”

Życie Karabinowego Kellsa jest ostatnio dosyć szalone. Dopiero co wypuścił swój najnowszy projekt "Hotel Diablo", a już rozwija dalej swoją filmową karierę. Gdzieś w tle wciąż pojawiają się jednak pytania o beef z Eminemem i MGK nie stroni od wypowiedzi na ten temat. W najnowszym odcinku "Everyday Struggle", zapytano go o ten temat chyba z każdej strony i wreszcie mamy pełen ogląd sytuacji z jego strony.

Hip Hop,News
Gruppo Tredici dissują Młode Wilki! Raperzy odwracają się od draftu Popkillera?

Młode Wilki to inicjatywa, która wielu polskim raperom pozwoliła wypłynąć gdzieś szerzej, choć w pewnym momencie, podobnie jak w przypadku Freshmenów XXLa, szeregi kolejnych edycji zaczęli zapełniać młodzi zawodnicy, którzy na samej akcji nie mieli już nic do ugrania - tak było chociażby w przypadku Bedoesa. Z drugiej strony nie wszystkim udział opłacił się tak, jak mógł - "Młode Wilki to nie był draft, sukces wpadł tylko po kilku z nas" - nawijał uczestnik pierwszej edycji, Gedz, w "Akrofobii". Czasy się zmieniają i należy zadać sobie pytanie, czy w dobie tak rozwiniętego marketingu internetowego, inicjatywa Popkillera ma jeszcze sens dla samych raperów, bo dla portalu ma bezspornie.