Hip Hop,News

Przedszkolna zagrywka 6ix9ine’a. Tak wyglądają teraz beefy?

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Przedszkolna zagrywka 6ix9ine’a. Tak wyglądają teraz beefy?

Byliśmy w szoku, że 6ix9ine tak często jest w stanie dostarczać światu kontrowersji, będąc jednocześnie w więzieniu. Nie spodziewaliśmy się przy tym, że jak już wyjdzie, to kilkukrotnie zwiększy jeszcze tempo robienia afer i z pewnością nie byliśmy na to gotowi. Na przestrzeni ostatniego tygodnia zdążył bowiem oskarżyć Gunnę o kapusiostwo i Snoop Dogga o zdradzanie swojej żony. Prawdziwą szopkę odstawił jednak przy okazji konfliktu z Rich The Kidem.

Co stało się tym razem? Panowie od kilku tygodni są w spięciu, ponieważ szukający kolejnej aferki Tekashi przyczepił się do Kida, który został oskarżony o to, że jest winny prawie 250 tysięcy dolarów firmie jubilerskiej. Rich wyjaśnił później, że to próba wyłudzenia pieniędzy, gdyż sam kupuje swoje błyskotki w innym zakładzie i to jedyna firma z tej branży, z której usług korzysta. 6ix9ine oczywiście stwierdził, że to nieprawda, ale na wmawianiu Kidowi, że jest zadłużony nie skończył.

Wczoraj bowiem Rich ogłosił, że wypuści nowy kawałek, jeśli na jego Instagramie uda się dobić do liczby 8 milionów followersów. Na tę wiadomość błyskawicznie zareagował Tekashi, który wręcz rozkazał swoim fanom, by odobserwowali jego rywala. Pierwsze 5 tysięcy osób miało być nagrodzonych followem swojego idola.

Zaślepiony potencjalną nagrodą tłum rzucił się na profil Kida. Efekt? Artysta stracił od wczoraj prawie 300 tysięcy obserwujących. Wygląda więc na to, że na wypuszczenie nowego singla będzie musiał jeszcze poczekać, ale przynajmniej dowiedział się, ile wart był pewien procent jego słuchaczy. Przekonał się też o tym Tekashi, z tym, że on dowiedział się, że może kupić tłum równy populacji niemalże całej Bydgoszczy za jedno kliknięcie. Zmusza to do smutnej refleksji nie tylko na temat dzisiejszych priorytetów społeczeństwa, ale także kondycji beefów, które swoją drogą chyba trzeba będzie już nawet oddzielić w nomenklaturze hip-hopowej od przepychanek na Insta, żeby nie ujmować konfliktom, które toczyły się kiedyś.

fot. kadr z klipu „6ix9ine, Nicki Minaj, Murda Beatz – “FEFE” (Official Music Video)”, youtube.com/Tekashi 6ix9ine

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Kanye West wydaje nowy album – „God’s Country”! Pierwszy singiel już za tydzień?

Wygląda na to, że za jakiś czas będziemy mogli spodziewać się kolejnego nowego materiału od Kanye'ego Westa! Oczywiście po ostatnich projektach, a zwłaszcza "Yandhi" "Jesus is King", wiemy, że z Yeezy'm nigdy nic nie wiadomo, ale plotka ta poszła od filmowca, który niedawno pracował z nim na planie teledysku.

Hip Hop,News
Sokół zakłada nowe wydawnictwo… literackie! „Ukazuje się pełno książek zbyt mądrych”

Kilka dni temu na Instagramie pojawił się dość zaskakujący profil Wydałem, który zaczęły obserwować osoby ze środowiska jak Pezet czy Magiera, ale też Jakub Żulczyk. Pojawiły się na nim wizerunki Mike'a Tysona, Charlie'ego Sheena i Borisa Beckera, a jak się dziś okazało, za wszystkim stał Sokół, który właśnie wkroczył do branży literackiej i założył niszowe wydawnictwo.