Hip Hop,News

R. Kelly przegrał sprawę o molestowanie, bo nie umie czytać?

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

R. Kelly przegrał sprawę o molestowanie, bo nie umie czytać?

Wydawać by się mogło, że sprawa Kellsa jest już pozamiatana i muzyk osiągnął absolutne dno w życiu prywatnym. Jednak jego obrońcy nie dają za wygraną. Dostarczyli do sądu dokumenty, z których wynika, że wokalista… właściwie nie potrafi czytać.

Dla tych, którzy nie śledzą sytuacji – o zarzutach, z jakimi mierzy się R. Kelly (molestowanie, pedofilia) przeczytacie TUTAJ. Obecnie wokalista walczy w sądzie z Heather Williams, która uważa, że molestował ją, kiedy miała 16 lat. Chociaż „walczy w sądzie” to za dużo powiedziane, bo Kells nie stawił się na rozprawie.

Jak informuje TMZ, linia obrony Kellsa wygląda obecnie tak, że ten nie mógł się bronić w sprawie i wiedzieć, z czym ma do czynienia, bo nie był w stanie przeczytać akt. Co więcej, akta dotyczące tej konkretnej sprawy zostały wystosowane, kiedy R. Kelly siedział za niepłacenie alimentów. Wówczas głośno było o tym, że wokalista nie ma pieniędzy na kaucję, ale jego fanki są gotowe się na nią zrzucić – TUTAJ. Oznacza to, że kompletnie nie wiedział, co się dzieje. Skąd taka wolta w tej historii? Dlaczego o problemach z czytaniem dowiadujemy się dopiero teraz?

Wokalista cały czas twierdzi, że jest niewinny, a cała afera to próba zdyskredytowania go (zresztą już raczej udana…).

fot. kadr z wideo „R. Kelly disputes sexual abuse allegations in explosive interview”, youtube.com/CBS Evening News

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
Star Wars, Air Jordan, Y3: premiery nadchodzącego tygodnia

Koniec kwietnia (i majówkę) rozpoczynamy kolejnymi ciekawymi premierami sneakersów (i ciuchów). W programie m.in. kultowa para Nike w wydaniu na lato, następne filmowe kolabo (o poprzednim mogliście przeczytać tydzień temu) i designerskie kolaboracje Adidasa.

Felieton,Hip Hop
Kto nagrywał na osiedlach z Gomorry?

Jeden z moich ostatnich tekstów był poświęcony wspaniałej ścieżce dźwiękowej z serialowej „Gomorry”. Fani serialu wiedzą jak ważną rolę w ekranizacji opowieści Saviano odgrywają dzielnice: Scampia i sąsiadująca z nią Secondigliano. Dzielnice będące sercem narkobiznesu, który pompuje pieniądze do kieszeni ogromnej części mieszkańców włoskiego miasta. Nic więc dziwnego, że ze wzrostem zainteresowania blokowiskami z dzielnic numer 22 i 24, swoje teledyski zaczęli nagrywać w nich nie tylko lokalni raperzy. Dziś przygotowałem dla Was przegląd najciekawszych klipów, które zostały nagrane na tle tych architektonicznych potworów.