News

R. Kelly w końcu przemówił! „Nie zrobiłem tego! Walczę o życie!”

Anna Cecocho -
News - - Dodane przez Anna Cecocho

R. Kelly w końcu przemówił! „Nie zrobiłem tego! Walczę o życie!”

Na temat sprawy R. Kelly’ego ostatnimi czasy słyszeliśmy dużo. Ciągnie się już dosyć długo, a sytuacja piosenkarza wcale się nie poprawia. Afera jest bardzo mocno nagłaśniana w mediach. Wypowiadają się o niej liczne osoby, jednak sam oskarżony jak dotąd milczał publicznie. Do teraz.

R. Kelly dostał 10 zarzutów o napaści seksualne (w tym na nieletnich). Teraz udzielił ekskluzywnego wywiadu dla CBS, w którym przekonywał reporterkę Gayle King, o swojej niewinności i nazwał roszczenia domniemanych ofiar „plotkami”. Odważne słowa, jak na taką dużą liczbę postawionych zarzutów.

Kelly nie mógł w rozmowie ujawniać szczegółów dotyczących jego toczącej się wciąż sprawy. Dlatego w rozmowie odniósł się do dwóch poprzednich przypadków swoich spraw związanych również z molestowaniem seksualnym kobiet, by na tej podstawie udowodnić ciągłość problemów prawnych. Powiedział m.in.:

„Ludzie wracają do mojej przeszłości i starają się teraz dodać do tego te rzeczy, aby wszystko, co się dzieje, stało się teraz realne”

Przypomniał – odnosząc się do kontrowersyjnych historii pokazanych m.in. w serialu „Surviving R. Kelly„, że został uniewinniony w tamtych przypadkach. Dodał:

„Nie możesz podwójnie wystawić mnie na niebezpieczeństwo, to nie fair. Kiedy już pokonujesz swoją sprawę, to pokonujesz swoją sprawę.”

Podczas gdy King próbowała nawiązać do aktualnych oskarżeń i mocno naciskała na ten temat, Kelly w końcu stanowczo zaprzeczył zarzutom. Jednocześnie dało się zauważyć, że w rozmowie stawał się coraz bardziej emocjonalny. Patrząc wprost w kamerę, ze łzami w oczach, oświadczył: „Nie zrobiłem tego! To nie ja! Walczę o moje życie!”

Ile w tej wypowiedzi prawdy, a ile kłamstwa? Nie nam to oceniać, a sędziom.

Fot. R. Kelly disputes sexual abuse allegations in explosive interview [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop
Który polski raper ma najbogatszy słownik? Mamy RANKING!

Jesteście ciekawi, który polski raper na dobranoc czyta słownik? Stuprocentowej pewności nie mamy, ale zbadaliśmy dla was, kto może pochwalić się największym zasobem słownictwa z młodych i tych trochę starszych kotów. Na warsztat wzięliśmy pierwsze 10 tys. słów z kawałków danego wykonawcy i podliczyliśmy te unikatowe. Do tego wystarczyły około 2-3 płyty danego rapera. Wzięliśmy te najnowsze. Jeśli jednak dyskografia artysty nie osiągnęła jeszcze tego pułapu, użyte zostało pierwsze 3100-7400 słów. W żmudnej pracy pomógł nam specjalny kalkulator. Dodatkowo obliczyliśmy procentowy wynik raperów, by można było przyrównać do siebie każdą twórczość . Rezultaty naprawdę zaskakują.

News
Kukon: idol młodzieży z kolejnym depresyjnym singlem

W ostatnim czasie kariera Kukona zmierza w dobrym kierunku. Kolejno wypuszczone kawałki trafiają do coraz szerszego grona słuchaczy, co przekłada się na jeszcze lepsze wyświetlenia. Raper zyskuje również przychylność wśród bardziej znanych kolegów, czego dobrym przykładem jest wspólny kawałek z Deysem.