Hip Hop,News

ReTo opuszcza NBL! Gdzie wyda najnowszą płytę?

Jakub Purłan -
ReTo
ReTo
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

ReTo opuszcza NBL! Gdzie wyda najnowszą płytę?

ReTo poinformował na swoich profilach społecznościowych, że rozstał się z macierzystą wytwórnią. Jednak pozostają ze sobą w koleżeńskich stosunkach, a nawet finalizują projekt odzieżowy Blind Wear.

Obecnie wydaję mi się, że raper, który wyrobił sobie pozycję na scenie, po prostu postanawia przejść na swoje. Nie ma w tym nic dziwnego. Wiążę się to z większymi korzyściami finansowymi, ale także z większą odpowiedzialnością. ReTo zakończył współpracę wydawniczą z New Bad Label, a od teraz będzie kojarzony z brandem dzikakorea. Tę frazę możemy znać już ze wspólnego projektu Igora z Borixonem. Także na kanał o tej nazwie wleciała zwrotka ReTo w akcji #hot16challenge2. Raper dalej pozostaje w chillwagonie, gdzie ekipa ma się powiększyć o kolejnych zawodników, póki co dołączył do nich Szpaku.

ReTo opuszcza New Bad Label, skrr.pl

Dodatkowo, Igor poinformował nas o tym, że już niedługo możemy spodziewać się jego najnowszego albumu. O północy na streamingach pojawi się pierwszy singiel „Billy Kid”, a teledysk jutro o 14:00 w serwisie YouTube. Obserwując komentarze słuchaczy, zauważyłem, że wiele osób czeka na ReTo w podobnej formie co na „BOA” i starszych projektach. Sam chętnie usłyszałbym go ponownie w takiej stylówie. Niedługo się przekonamy, co nam zaprezentuje.

fot. okładka płyty ReTo „BOA”

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Jeśli myślałeś, że Sobel to tylko ten gość od „Imprezy”, to bardzo się myliłeś – Sobel „Kontrast EP” [Recenzja]
Sobel "Każdego dnia"

Sobel zaistniał w internecie dzięki "Imprezie", która ma już aż 32 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Jak sama nazwa wskazuje, to luźny traczek na melanż. Przez taki pryzmat długo patrzono na rapera, ale "Kontrast EP" udowadnia, że jest zdolny do dużo ambitniejszych rzeczy.