News

Revenge of the Dreamers III: J.Cole i jego armia

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Revenge of the Dreamers III: J.Cole i jego armia

Nie tylko polscy raperzy wraz z Nowym Rokiem ostro wzięli się do pracy. Kolejną część mixtape’u „Revenge of the Dreamers” domyka też J.Cole. Już dziś wiadomo, że weźmie w nim udział 70 artystów. A lista zdaje się nie być jeszcze zamknięta.

Vince Staples, Westside Gunn, Wale, Big K.R.I.T., Rick Ross czy Young Nudy to tylko niektóre z naprawdę grubych nazwisk, które pojawią się w trzecim już projekcie Cole’a. Nie zabraknie oczywiście tych, którzy współtworzyli  pierwszą i drugą odsłonę mixtape’u. Wystąpią więc i Ari Lennox, i Bas, i Omen (obaj zaangażowani w „Dreamville” od początku). W sumie, bardzo gruby skład ponad 70-ciu mocnych ksyw. Za nimi natomiast stoi sztab przeszło 40-tu producentów, również z najwyższej półki, z takimi gwiazdami branży jak T-Minus czy Tay Keith.

Do końca sesji nagraniowej został niespełna tydzień. Lada moment możemy więc zacząć wyglądać informacji o dacie premiery. Ciekawe w jakim składzie (i liczbach) „Revenge of the Dreamers” zamknie się ostatecznie.

fot. J.Cole, ATM/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
„Elo mordeczki…” Nadciąga Ero JWP

Po blisko dekadzie wyczekiwania Ero w końcu wyda solowy krążek. Póki co, wiadomo o nim niewiele ponad to, że będzie to klasyka.

Hip Hop,News
Sokół i jego goście: kto z kim i dlaczego? Tracklista

Sokół już wkrótce wypuści swój pierwszy solowy album. Czekają na niego wszyscy, więc nie dziwi żarłoczna ciekawość tocząca słuchaczy i branżę. Czym mógł kierować się legendarny, warszawski raper podczas doboru gości?