News

Saful u Kuźniara: Został dilerem, mógł być policjantem

Kajetan Szewczyk -
News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Saful u Kuźniara: Został dilerem, mógł być policjantem

Serial „Ślepnąc od świateł” okazał się sukcesem na skalę Europy. Saful Kamil Nożyński nie ukrywa, że jego życie uległo sporej zmianie. A przygoda z aktorstwem dopiero się zaczyna. 

W czwartek rano Saful zagościł na fotelu pasażera w onetowym wehikule prowadzonym przez Jarka Kuźniara. Tym razem (na szczęście) redaktor powstrzymał się od śmieszkowania, które swego czasu totalnie położyło wywiad z Mesem. Saful opowiedział natomiast o pewnej propozycji, którą musiał odrzucić…

Ogólnie, dzięki sukcesowi serialu, na brak propozycji raper nie narzeka. Niektóre z nich są dosyć niecodzienne. Trafiło się nawet… reality show. – To są ciekawe oferty finansowe i tyle, ale ja chcę się rozwijać i jako aktor i jako raper. Pewne rzeczy mogą blokować ten rozwój – zaznaczył Saful i podkreślił, że ważne jest angażowanie się w ciekawe projekty, a nie wyłącznie w te, które zapewnią dobry zarobek. – Była jeszcze jedna fajna oferta, ale ze względu na to, że jestem raperem, nie chcę wdawać się w szczegóły, to ta oferta mi nie pasowała – wspomniał.

Czyżby chodziło o zagranie postaci związanej z wymiarem sprawiedliwości? Ten temat wśród polskich raperów wciąż wzbudza obrzydzenie, choć w USA policjantów grali już pierwszoligowi zawodnicy.

– Nie sądziłem, że tak długo będzie się to mielić. (…) Jest nowy rok i zupełnie nowa fala. Ta kula śniegowa się kręci – skwitował sukces, który, o ile jeszcze nie nastąpił w pełni, z pewnością już niedługo nadejdzie. Pamiętajmy, że nie tak dawno Saful został ciachem roku 2018

Wywiad dla Onet Rano do obejrzenia poniżej:

Fot. „Ślepnąc od świateł”, YouTube/HBO PolskaF

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop
Żyjący raperzy, o których powinien powstać film
Kamera

Większość z nas chciałaby nie tylko posłuchać o życiu swoich ulubionych raperów w piosenkach, ale również móc je zobaczyć. Przedstawiamy zatem tych, którzy naszym subiektywnym zdaniem szczególnie zasługują, by ich historia została przeniesiona na wielki ekran!

Streetwear
„Rolex” od BAPE – Type 4 BAPEX: Hołd dla klasyki czy plagiat?

Jeszcze inspiracja czy już podróbka? Nowy zegarek, czerpiący garściami z dorobku projektantów Rolexa, już wkrótce trafi do sprzedaży.