Rap

Schafter wyda album w stylu „Hors D’oeuvre”?

Redakcja Skrr.pl -
schafter
schafter
Rap - - Dodane przez Redakcja Skrr.pl

Schafter wyda album w stylu „Hors D’oeuvre”?

2019 – „ja pier*olę, co to był za rok”. Schafter bardzo szybko przedostał się z podziemia do mainstreamu. A przepustką była epka „Hors D’oeuvre”, która stanowi zbiór jego najlepszych ówcześnie utworów. I wszystko wskazuje na to, że młody Wojtek powróci do stylówki, za którą pokochali go fani!

Choć debiutancki „Audiotele” odniósł ogromny sukces komercyjny, nie został tak ciepło przyjęty przez fanów i dziennikarzy, jak oczekiwano. Gdy ukazał się jego następca, „Futura”, zawód był jeszcze większy. Mówiono, że jest ona płytą słabszą od poprzedniej; Wojtek stanął w miejscu, a jego muzyka po prostu zaczęła się nudzić. Wygląda jednak na to, że Schafter do stylu, w którym utrzymane były jego pierwsze kawałki wróci i to już niebawem. Wczoraj (28 czerwca) opublikował na SoundCloudzie trwający niecałe dwie minuty numer, w którym nawinął, że „to były piękne czasy, gdy pisał rapy o niczym i bez zastanowienia ładował je w ciszy”.

„I teraz Hors jest jak bitcoin/A dla mnie? Dla mnie dalej jak sitcom/Ale nie mogłem nie zaufać tym liczbom/Przestałeś po nim słuchać, stary, spoko, wiesz, idź stąd”

fot. instagram.com/restaurant_posse

Zostaw komentarz

Udostępnij
YouTube
Ralph Ferre – od rankingu influencerów LGBT do szukania atencji
Ralph Ferre

Bardzo możliwe, że natknęliście się już na influencera o nazwie Ralph Ferre. Jeśli nie, to uwierzcie mi, nic nie straciliście. 16 czerwca nagrał film z Martą Linkiewicz i ogłosił konkurs. Co można było wygrać? Spotkanie z Linkimaster oraz tatuaż w salonie Ralpha za całe 6900 złotych. W samym konkursie jednak nie ma nic złego. Po prostu po raz kolejny coś poszło nie tak.

Lifestyle
Heineken przedstawia jeżdżącego robota-lodówkę! Kiedy Xbox Mini Fridge i KFConsole to za mało
heineken

Co jakiś czas docierają do nas informacje o powstaniu ciekawych wynalazków z pogranicza nowych technologii i żywności – głównie fast food. Wiele z nich to odpowiedzi na często wywodzące się z memów potrzeby graczy. Słyszeliśmy już o tosterze Razera, Mini Lodówce Xboxa i KFConsole. Teraz Heineken zaprezentował B.O.T - robota, którzy przywiezie Wam zimne piwo.