Lifestyle

Sernik á la Podsiadło i przejażdżka z Kizo – jak artyści wspierają WOŚP?

Michał Szyndler -
Lifestyle - - Dodane przez Michał Szyndler

Sernik á la Podsiadło i przejażdżka z Kizo – jak artyści wspierają WOŚP?

Co roku w styczniu odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji przyłączają się również znane osobistości, które w szczytnym celu oddają na licytacje mniej lub bardziej nietypowe rzeczy. W tym roku trafiły na nią m.in. sernik z dowozem Dawida Podsiadły i przejażdżka samochodem z Kizo.

Ciasto zostało upieczone według amerykańskiej receptury udoskonalonej w Polsce! I to z dowozem, nieważne kiedy, nieważne gdzie, Dawid przywiezie Wam serniczek pod sam dom! A przynajmniej tak zachwalają go „Telezakupy Bambo” – całkiem zabawny spot reklamowy, w którym gościnnie wystąpił nawet Radosław Kotarski. Ten z kolei tegoroczny finał WOŚP wspiera swoją książką „Inaczej. Jak pracować mniej, ale lepiej i przyjemniej”. Dorzuca do niego swoje Ferrari F430 F1 (z wyścigowym pakietem Challenge, w stanie kolekcjonerskim – Niemiec płakał, jak sprzedawał). Obie aukcje potrwają do 14 lutego. Ferrari Kotarskiego kosztuje obecnie nieco ponad 450 tysięcy złotych, a Sernik á la Podsiadło ponad 11 (jednak znając fanów Dawida, ta kwota szybko może okazać się nieaktualna, a cena prędko poszybuje w górę).

Poza Ferrari Kotarskiego mamy w tym roku jeszcze dwie, bardzo ciekawe aukcje motoryzacyjne. Pierwsza z nich, niestety już zakończona, to „MERCEDES W201 (190) – PRO8L3M x ADIDAS ORIGINALS”. Obecnie trzydziestoletni już samochód, który brał udział w akcji promocyjnej albumu „Art Brut 2”, został sprzedany za 32 400 zł. Chcesz oryginał, to płać.

Przedmiotem drugiej z aukcji jest przejażdżka samochodem z Kizo, którą można licytować do 9 lutego! Na zwycięzcę aukcji czeka również obraz namalowany podczas planu zdjęciowego do teledysku „Futra” i podpisana płyta „Posejdon”. Kiedyś nie mieliście, a teraz możecie mieć. Swoją pomoc oferuje również Mata, który 6 lutego zorganizuje charytatywną studniówkę online. Wydarzenie poprowadzi Karol Strasburger, a Wy nie możecie go przegapić!

Jak widać, artyści hojnie wspierają tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry. W ubiegłych latach było podobnie, działalność WOŚP wspierali między innymi Peja (z olbrzymim powodzeniem), a także Ero, Filipek, Chillwagon i WdoWA, o których pisaliśmy TUTAJ. Przy okazji poprzednich Finałów Peja dwukrotnie wsparł Orkiestrę swoją złotą płytą, którą otrzymał za „DDA”. Po raz pierwszy wystawił ją w roku 2018, kiedy to została sprzedana za 21 tysięcy złotych! Jej szczęśliwy właściciel postanowił jednak oddać ją na aukcję podczas kolejnego finału i w 2019 przyniosła ona Orkiestrze kolejne środki.

fot. kadr z klipu „Telezakupy Bambo – Sernik Dawida Podsiadło (29. Finał WOŚP)”, YouTube.com/DawidPodsiadlo

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
dzikakorea Borixona to marka, która podbije świat!
borixon

"Najpierw będę chodził w tych ciuchach ja i używał tych produktów, potem będą chodzić w tym całe Kielce, potem cała Polska, a na końcu cały świat" - mówi Borixon.

Rap,TikTok
Young Leosia podbija scenę polskiego rapu i TikToka!

Young Leosia wypuściła swój kolejny kawałek! Świeżość i oryginalność potrzebne na polskiej scenie hip-hopowej – to właśnie dostrzegamy w "Szklankach" wydanych przez label Żabsona Internaziomale.