Hip Hop,News

Słoń słucha Britney Spears i K-Popu? Raper przyznał się do tego w aucie Winiego

Michał Fitz -
Wini x Słoń - rozmowa
Wini x Słoń - rozmowa
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Słoń słucha Britney Spears i K-Popu? Raper przyznał się do tego w aucie Winiego

Samochodowe wywiady Winiego na dobre wpisały się już w annały polskiego internetu. To w końcu jedyne w swoim rodzaju rozmowy, które mimo, że są o niczym, tak naprawdę są o czymś. Często wciągają przez prowadzącego, ale nie raz też przez gościa i z takim odcinkiem mieliśmy właśnie do czynienia. Na fotelu pasażera, już drugi raz, zasiadł Słoń, a rozmowa dotyczyła wszystkiego – od K-Popu zaczynając, a na słowiańskich bogach kończąc.

Dyskusja odbywała się w końcu między raperem a wydawcą muzyki i okazjonalnie też artystą, więc oczywiste było to, że rozmowa zejdzie prędzej czy później na temat ich wspólnego zajęcia. Jakże zaskoczeni mogli być jednak fani Słonia, gdy ten z zupełną powagą opowiadał o tym, że ostatnio zaczął sprawdzać K-Pop i naprawdę się w niego wciągnął. Propsował głównie popularny ostatnio na całym świecie girlsband „Blackpink”. Raper docenił zarówno wysokobudżetowe klipy, jak i podkłady, na których panie śpiewają. Zresztą to nie jedyne gwiazdy, do słuchania których się przyznał. Zdradził, że z popu bardzo lubi też Pink, Katy Perry i samą Britney Spears, na której koncert pojechał kiedyś specjalnie do Berlina. Z wywiadu dowiecie się również, czego Słoń nie lubi słuchać, ale tego nie będziemy Wam już zdradzać.

Rozmowa w pewnym momencie musiała też zejść na tematy bliższe twórczości Słonia. Panowie rozmawiali nieco o okultyzmie, diabłach, demonach i genezach ich powstania, ale sprawnie przeszli do agnostycznej dyskusji o bogach i siłach wyższych. Nie pominęli nawet różnych, jeszcze ambitniejszych teorii światopoglądowych, jak chociażby tej o wieloświatach.

Co jeszcze? Jak to zwykle bywa w wywiadach Winiego, usłyszycie jeszcze najróżniejsze ciekawostki – od topografii Poznania, przez wbijanie noża w podłogę na melanżu w Szczecinie, po genezę nowej, szałowej fryzury prowadzącego. Wspaniale spędzicie to półtorej godziny. Gwarantuję Wam.

fot. kadr z filmu „Wini x Słoń – rozmowa”, YouTube.com/WINI

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
902 słów i 41 bluzgów. Przeanalizowaliśmy wszystkie przekleństwa Kaza Bałagane

Stary stereotyp, że polski rap to w dużej mierze prostackie bluzgi już dawno się zdezaktualizował. Z okazji Dnia bez Przekleństw, który przypada na 17 grudnia przyjrzeliśmy się twórczości Kaza Bałagane – jednego z najciekawszych tekstowo raperów w Polsce, który bluzganie podnosi do rangi sztuki. 

Wyróżnione
Jak zostać producentem? Pokażemy Ci, jak zacząć! OD KUCHNI #1
od kuchni cz.1

Produkcja muzyki to nie tylko sesje w studio, metry kabli i mikser wielkości stołu. Swoją przygodę jako producent muzyczny możesz zacząć już teraz, przed swoim komputerem. W części pierwszej poradnika przedstawiamy propozycje programów dla początkujących oraz kilka tricków, o których warto pamiętać!