News,Streetwear

Szybkość i wygoda. Nowe Air Jordan 1 “Couture”

Filip Kowalski-Ocneanu -
News,Streetwear - - Dodane przez Filip Kowalski-Ocneanu

Szybkość i wygoda. Nowe Air Jordan 1 “Couture”

Lubisz włoskie luksusowe i szybkie samochody? Jeśli tak, to najnowsza wersja Air Jordan 1 o nazwie „Couture” będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Jordan brand się nie zatrzymuje. Po wspaniałym 2018 roku i ogłoszeniu kilku nowych wersji Air Jordan 1 w 2019, z których najgłośniejszą była ta powstała w kolaboracji z Travisem Scottem, przyszedł czas na kolejną wersję kultowego buta. Tym razem inspiracja przyszła z Włoch, a konkretnie – z tamtejszej motoryzacji. Model ten jest wykonany ze specjalnej wyższej niż normalnie jakości skóry i będzie dostępny w dwóch kolorystykach: czarno-czerwonej, znanej między innymi z wersji „Banned” i czarno-szarej, podobnej do wersji „Shadow”.

Premiera będzie miała miejsce 23 lutego, na oficjalnej stronie Nike, a cena wyniesie 175 dolarów.

fot. Nike/Jordan Brand

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
Gucci też uwielbia koszykówkę

Czy faktycznie – trudno powiedzieć, ale na pewno nie zamierza odpaść z gry. Przynajmniej nie w okolicach zbliżającego się NBA All-Star Weekend. Oto najnowsza, inspirowana sportem, pozycja włoskiego domu mody.

Hip Hop,News
O.S.T.R. chamsko dissuje nową szkołę!

O.S.T.R. pokazuje muzyczny środkowy palec nowej szkole! Tego jeszcze nie grali. Mocny strzał przed premierą "Instrukcji Obsługi Świrów"!