News

Tede krytykuje Peję: ze mną nie poszłoby tak łatwo

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Tede krytykuje Peję: ze mną nie poszłoby tak łatwo

Konfliktu pomiędzy wyjadaczami polskiego rapu ciąg dalszy. Tede vs. Peja. Konia z rzędem temu, kto potrafi powiedzieć ile to już trwa.

– Rap to jest współzawodnictwo i przy (…) konfrontacjach wszystko wychodzi. Obawiam się, że ze mną nie poszłoby im tak łatwo, może dlatego nigdy się do mnie nie zgłosili – stwierdził Tede w wywiadzie dla Noizz.pl, komentując duety Rycha Peji z młodym pokoleniem raperów: Youngiem Igim, Youngiem Multim i Kazem Bałagane. – Wszyscy kolesie, o których wspomniałeś, zjedli Peję i wypluli na tych featuringach – ocenił Tede. Wygląda na to (delikatnie rzecz ujmując), że nie jest ich specjalnym entuzjastą.

Zresztą wypowiedź Tedego chyba nikogo nie dziwi. Bardziej dziwiłoby, gdyby nie skorzystał z okazji do krytykowania Peji. W końcu walka (słowna i muzyczna) między nimi (z małymi przerwami) ciągnie się już od lat. Panowie nie szczędzą sobie ani krytycznych uwag w wywiadach, ani ostrych rymów na kolejnych albumach. Jeśli by za początek beefu uznać zielonogórski występ Peji w 2009 roku, podczas którego to zachęcał publiczność do linczu na nastolatku, który pokazał mu fucka (bo to właśnie wtedy pierwszy raz publicznie Tede skrytykował zachowanie swojego kolegi z branży), w tym roku szykuje się 10-lecie konfilktu. 

fot. Tede TouRRRne MegaClub Katowice & 21 Urodziny JWP/YouTube

Zostaw komentarz

Udostępnij
News,Streetwear
Nike Air Max 1 z ,,żelowym” swooshem?

Jeszcze do niedawna "jelly swooshe" zdawały się być zarezerwowane wyłącznie dla modelu Air Force 1. Najwidoczniej projektanci nie mogli jednak powstrzymać się od umieszczenia tego motywu
na innych parach. Początek ekspansji? Być może. Poniżej oficjalne zdjęcia
.

News
Białas gra z WOŚP

Tym razem, chociaż koncertowo, Białas działa nie muzycznie, a charytatywnie. Aczkolwiek z muzyką w roli głównej. Właśnie przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy swoją platynę za H8M4. Można ją zlicytować na Allegro.