News

Tekashi miewa się dobrze. Nawet za kratkami

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Tekashi miewa się dobrze. Nawet za kratkami

To było tak: najpierw ukazał się debiutancki album „Dummy Boy”. Potem było jego entuzjastyczne przyjęcie w świecie hip-hopowym. A jeszcze kilka chwil później okazało się, że sprawca całego tego muzycznego zamieszania i zarazem ten, który za powstanie krążka odpowiada, jego premierę oglądał spoza krat. O kim mowa? Oczywiście o 6ix9ine. O barwnego rapera w listopadzie upomniał się wymiar sprawiedliwości.

Jak można się było spodziewać, mimo że pozbawiony wolności, Tekashi nie pozwolił o sobie zapomnieć na zbyt długo. Właśnie więc internet obiegła fotka, na której czule przytula swoją dziewczynę – Jade. To właśnie ona udostępniła zdjęcie w objęciach muzyka na swoim koncie instagramowym. „He’s good” – dodała po wizycie w więzieniu, rozwiewając ewentualne wątpliwości.

Biorąc pod uwagę, że przebywającemu w areszcie Tekashiemu, w związku z zarzutami m.in. kierowania gangiem, grozi nawet dożywocie, deklaracja Jade może wydawać się jednak nieco zbyt optymistyczna.

fot. _ohsoyoujade/Instagram

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
MADNESS x Adidas UltraBoost 4.0 – galeria

To może być jedna z najlepszych tegorocznych kolaboracji Adidasa. Tak prezentują się dwie kolorystyki Madness x Adidas UltraBoost 4.0 na oficjalnych zdjęciach.

News
Nicki Minaj vs. Meek Mill: Będzie nokaut?

Z relacjami to już tak bywa. Emocje często wyprzedzają rozsądek. A gdy do tego w grę wchodzą uczucia pomiędzy celebrytami, rzadko kiedy obywa się bez skandali. Właśnie jesteśmy świadkami kolejnego. Na ring weszli Nicki Minaj i Meek Mill.