Hip Hop,News

„Tokio Hotel” Szymiego Szymsa już niebawem! Znamy tracklistę oraz gości

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

„Tokio Hotel” Szymiego Szymsa już niebawem! Znamy tracklistę oraz gości

Szymi Szyms to młody utalentowany raper, który niedawno dołączył do QueQuality i z ramienia tej właśnie wytwórni wyda swoją debiutancką płytę „Tokio Hotel”. Do preorderu dołączany będzie również mixtape „HOTEL INDAHOUSE”.

Szymi Szyms przedstawił ostatnio pełną tracklistę oraz gości swojego debiutanckiego CD. Na albumie znajdzie się 12 kawałków:

 1. Oxymoron
 2. Tokio Drift feat. Tymek
 3. Tarantule
 4. TDML
 5. Salam alaykum
 6. Zacznij kruszyć topy
 7. Zabij mnie
 8. Mayday feat. Indahouse
 9. Kirigakure feat. DJ Ike
 10. Koją feat. Przyłu
 11. Z moim logiem
 12. Thx outro

Dwa z wyżej wymienionych numerów już poznaliśmy – „Oxymoron” oraz „Tarantule”. Teraz czekamy na kolejne single oraz gotową płytę.

fot. queshop.pl

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Machine Gun Kelly to teraz… punkrockowiec! Dlaczego przemiana wyszła mu na dobre?

Artyści mają to do siebie, że cały czas szukają swojej nowej wizji. Fani często ich za to krytykują, bo przecież przyzwyczajeni są do konkretnej stylówki, którą pokochali. Żadne zmiany nie przechodzą bez echa, a w szczególności te diametralne, które mogą znacznie zmienić artyście fanbase. Wiedzą o tym raperzy, którzy z klasycznych bitów przerzucili się na bardziej nowoczesne i zaczęli jeszcze wplatać do tego różne wtyczki, chociażby auto tune'a. Są jednak też tacy śmiałkowie, którzy nie zmieniają tylko stylu w obrębie danego gatunku, a w zasadzie cały gatunek, w którym tworzą. Świetnym przykładem jest Machine Gun Kelly, którego obecnie bardziej można sklasyfikować jako soft-punkrockowca. Trzeba jednak zaznaczyć, że z tą kreacją radzi sobie wyjątkowo dobrze.

Hip Hop,News
Kto będzie nowym zawodnikiem Chillwagonu? Społeczność internetu typuje!

Borixon poinformował na swoim Instagramie, że Chillwagon rośnie w siłę i do ekipy dołącza kolejny raper. Jednak nie ma żadnych konkretów, kto mógłby to być. Zostało jedynie udostępnione zdjęcie z dopiskiem "...król polskiej rapgry!".