Rap

Travis Scott rozpoczyna współpracę z Dior!

Mikołaj Michalak -
Travis Scott
Travis Scott
Rap - - Dodane przez Mikołaj Michalak

Travis Scott rozpoczyna współpracę z Dior!

Travis Scott to postać niezwykle barwna. Osiągnął wiele nie tylko w branży muzycznej. Jego wszechstronność sprawiła, że trudno nazywać go wyłącznie raperem, mimo, że to muzyka przyniosła mu sławę. Tego lata przygotował on kolejny projekt, którym zamierza podbić salony modowe całego świata. Czego możemy się spodziewać?

Aby zrozumieć geniusz Travisa, należy się nieco zagłębić w jego działalność. Większość z nas kojarzy go jako słynnego amerykańskiego rapera. W rzeczywistości jednak, już od dłuższego czasu rozbudowuje on swoje „imperium”, przychodząc z coraz to lepszymi pomysłami. Scott na swoim koncie ma już kolaboracje z Nike, McDonald’s, Playstation czy Dover Street Market. Ogromny rozgłos zyskał również dzięki swojemu wirtualnemu koncertowi w grze „Fortnite”. Patrząc na jego dotychczasowy dorobek, nie trudno się spodziewać, że Travis ogłasza swój nowy projekt przy współpracy z jednym z najbardziej rozpoznawalnych domów modowych na świecie.

Travis Scott.
wwd.com

Nowa kolekcja Dior

La Flame miał już do czynienia z luksusowymi markami. W 2019 roku wystąpił w reklamie wiosennej kolekcji Saint Laurent. Odnosił również spektakularne sukcesy w branży modowej ze swoimi butami, za które oferowano 200 000$… Kolekcję letnią na 2022 roku Dior x Travis Scott ujrzymy już 25 czerwca o godzinie 14.30 na oficjalnej stronie marki. Jest to wydarzenie o tyle wyjątkowe, że będzie to pierwszy pokaz na wybiegu w Paryżu od 18 miesięcy!

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Positive Ways, czyli charytatywne wyprawy samochodami za miliony
Positive Ways

Raz na jakiś czas nasze social media zostają zalane filmami oraz zdjęciami z uczestnictwem sportowych samochodów. Samochodów wartych miliony złotych, a to wszystko pod logiem "Positive Ways". Niewielu z nas zdaje sobie jednak sprawę z tego, czym tak naprawdę jest to Positive Ways. Warto więc przy okazji dobiegającej końca tegorocznej eskapady nieco bliżej zapoznać się z działalnością tej organizacji.

YouTube
Podcast Gonciarza i Quebonafide: „Let’s be clear”
podcast gonciarza i quebonafide

Nie tak dawno temu informowaliśmy, że Quebonafide został twarzą polskiej edycji akcji „Let’s be clear”. To kampania organizowana przez markę Sprite. Tym razem, w ramach projektu powstał podcast nagrany przez Quebonafide we współpracy z Gonciarzem. Gościem pierwszego odcinka był fighter, Izu Ugonoh. Jak prezentuje się podcast Gonciarza i Quebonafide?