Hip Hop,News

Wiemy, kiedy Bedoes i spółka wydadzą wyczekiwany projekt!

Michał Fitz -
kadr z klipu "Bedoes & Lanek - HARDCORE PLEASURE feat. Flexxy
kadr z klipu "Bedoes & Lanek - HARDCORE PLEASURE feat. Flexxy
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Wiemy, kiedy Bedoes i spółka wydadzą wyczekiwany projekt!

Bedoes jest obecnie pochłonięty promocją swojej i Lanka „Rewolucji Romantycznej”, ale najwidoczniej gdzieś tam w ukryciu już pracuje nad kolejnymi rzeczami. W trakcie jednego ze swoich live’ów zapowiedział bowiem album całej ekipy 2115, który ma się ukazać już w przyszłym roku.

To niezwykle wyczekiwana przez fanów całego gangu informacja, głównie z dwóch powodów. Po pierwsze, słuchacze do dziś rozpływają się nad hitami, które powstały w ramach składanki „Piosenki o Miłości”. Wówczas uraczyły ich mocno szczeniackie, ale przekazane z masą emocji teksty nastoletnich jeszcze wtedy raperów. Vibe tamtego krążka faktycznie był wyjątkowy, głównie ze względu na wyczuwalną między wszystkimi artystami chemię. Od tamtego czasu każdy z chłopaków mocno ewoluował, nie tylko muzycznie, ale też życiowo, więc ciężko stwierdzić, czy nowy album będzie podobny do poprzedniego pod względem brzmień i tekstów, ale na pewno będzie ze sobą niósł ten sam, przyjacielski klimat.

Poza tym, ruchy ze strony zjednoczonego 2115 są już zapowiadane od dawna, dlatego też są tak wyczekiwane. Przecież w kwietniu 2019 roku Bedoes ogłosił założenie Labelu 2115, który miał być swego rodzaju filią SBM Label. Pierwszym wydanym przez tę inicjatywę projektem miała być płyta Kuqe, za którą miały pójść jeszcze inne albumy, chociażby właśnie składanka całej ekipy. Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej z tych płyt, dlatego tym bardziej liczymy, że w 2021 wreszcie się to zmieni, a kolokwialnie rzecz ujmując, 2115 Label ruszy na pełnej.

fot. kadr z klipu „kadr z klipu „Bedoes & Lanek – HARDCORE PLEASURE feat. Flexxy”, YouTube.com/SBMLabel

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
2020: Co tu się tak właściwie stało? [CZĘŚĆ 1]

Są takie rzeczy, które chcemy jak najszybciej zakończyć i o nich zapomnieć. Z pewnością należy do nich rok 2020, który obfitował w tak wiele tak dziwnych i nieraz ponurych zdarzeń, że chyba wszyscy chcielibyśmy go już pożegnać. Ale nic nie jest czarno-białe – w 2020 roku wydarzyły się także rzeczy, które możemy wspominać pozytywnie. Dlatego ostatni raz podsumujmy to, co się wydarzyło i spokojnie oczekujmy nowego, miejmy nadzieję, że lepszego, 2021.

Rap
Są tak ważni, jak raperzy. Przedstawiamy najlepszych polskich producentów hip-hopowych

W hip-hopie poza raperem w utworze znajduje się również producent, który zapewnił temu pierwszemu podkład muzyczny, a który często stoi w jego cieniu. Przedstawiamy czterech polskich producentów, których utwory warto sprawdzać bez względu na to, z kim współpracują.