Streetwear

Wiosenny outfit ze Skrr: polówki w budżecie dla każdego (i nie dla każdego)

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Wiosenny outfit ze Skrr: polówki w budżecie dla każdego (i nie dla każdego)

Po zeszłotygodniowym zestawieniu z szortami, lecimy dalej. Dziś na tapetę trafiają polówki, czyt. kolejny must have w wiosenno-letniej garderobie. W trzech półkach cenowych, standardowo im niżej, tym drożej. Zapraszamy!

Czemu polówki a nie teesy? Bo primo, teesów jest masa. Celując nawet w najbardziej wyhajpowane rzeczy, robienie takiego zestawienia byłoby pozbawione sensu. Secondo, polówki po prostu kojarzą się z letnimi klimatami. Jak koszule z krótkim rękawem, ale o tym kiedy indziej.

Zasady bez zmian. Trzy klasy cenowe – „dla każdego”, w budżecie „medium” i dla tych, dla których liczy się flex. Standardowo, szukajcie steali, kilka dobrych przecen też Wam podrzuciliśmy.

A, no i Ralpha Laurena też nie zabrakło. Choć daliśmy sobie spokój z nudnym haftowanym logo na piersi 😉

100-399 zł

400-699 zł

700 zł i więcej

Następna część serii wkrótce (i w sumie szybciej niż myślicie). Na zakończenie infografika z high-endowymi „alternatywami” dla Air Jordan 1 i krótki felieton na temat trendów, które umarły (z czego niezmiernie się cieszymy). Stay Tuned!

fot. Farfetch/Calvin Klein/Ralph Lauren/COS/Vitkac/Zalando/Tommy Hilfiger/Gucci/Ebay

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Yandhi coraz bliżej! Znamy datę premiery pierwszego singla?
kadr z wideo "73 Questions With Kim Kardashian West (ft. Kanye West) | Vogue", youtube.com/Vogue

Dopiero co na świat przyszedł czwarty potomek Kanyego Westa, a już możemy spodziewać się jego dziewiątego muzycznego dziecka. Co prawda informacja została podana w dosyć zawoalowany sposób, ale ufamy sobie, że nie daliśmy się wkręcić w jakiś bubel.

Hip Hop,News
Poseł Ruchu Narodowego fanem twórczości Tupaca

Rzadko zdarza się, aby polscy politycy byli fanami hiphopu.  Jeśli już łączymy politykę z rapem to najczęściej wychodzą z tego cringowe efekty. Dlatego tym bardziej zaskakujący był fakt, że poseł Ruchu Narodowego - Krzysztof Bosak okazał się fanem... Tupaca.