Gaming

Xbox Mini Fridge, czyli odpowiedź Microsoft na KFConsole!

Oliwier Orłowski -
Xbox Mini Fridge
Xbox Mini Fridge
Gaming - - Dodane przez Oliwier Orłowski

Xbox Mini Fridge, czyli odpowiedź Microsoft na KFConsole!

Jako wieloletni gracz na konsoli Xbox nigdy w życiu nie spodziewałem się, że kiedykolwiek będę miał możliwość zakupu konsoli i lodówki w jednym. I w sumie miałem rację, ponieważ Xbox Mini Fridge, to po prostu zwykła, mała lodówka. Lecz trzeba przyznać, wygląda naprawdę obiecująco. Kto nie chciałby posiadać własnej lodówki w swoim zestawie gamingowym? Od tej pory już nigdy więcej nie będziemy musieli chodzić do kuchni, by wziąć z lodówki zimny napój – będziemy go mieli na wyciągnięcie ręki!

W niedzielę (13 czerwca) o godzinie 19.00 odbyło się długo wyczekiwane wydarzenie – Xbox Bethesda Showcase. Podczas prezentacji przedstawiono nadchodzące na Xbox gry oraz produkcje, które znajdą się również w Game Passie. Na samym końcu Microsoft postanowił zaskoczyć wszystkich i pokazał własną lodówkę. Sam pomysł na jej stworzenie wziął się z licznych memów, które zaczęły się pojawiać już w 2019 roku. Były to żarty z wyglądu zapowiadanej wtedy najnowszej konsoli Xbox Series X. Bardzo możliwe jest także to, że twórcy konsoli pozazdrościli firmie Cooler Master i ich nadchodzącej KFConsole. Ta może bowiem podgrzać Ci skrzydełka kurczaka. Xbox Mini Fridge w swoim wnętrzu natomiast będzie w stanie pomieścić kilka puszek z napojami. Lodówka będzie wyposażona w system chłodzący Xbox Velocity Cooling Architecture. Znajduje się on także we wspomnianej wcześniej konsoli Xbox Series X. Na szczęście, nasze chłodzące urządzenie trafi do sprzedaży już w tegoroczne święta!

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Na jaki festiwal rapowy wybrać się w te wakacje?
Na jaki festiwal rapowy się wybrać?

Sezon koncertowy nareszcie wraca. Przez to fani muzyki niecierpliwią się coraz bardziej. Mimo tego największe wydarzenia w Polsce przełożyły swój termin na następny rok. Jeśli chcecie udać się na festiwal, na którym usłyszycie swoich ulubionych raperów, to wybierzcie te, które nie zostały odwołane, czyli...

Lifestyle
Jak Instagram może zmienić Twój punkt widzenia?
instagram

Od jakiegoś czasu Instagram zaczął być postrzegany jako dość kontrowersyjna platforma. Kojarzony jest m.in. z wyidealizowanym życiem celebrytów czy zakłamaną rzeczywistością. Nie można jednak zapominać o profilach wartościowych. Tych, które inspirują, niosą przesłanie czy nadają kształt szeroko rozumianej sztuce nowoczesnej, choćby w postaci fotografii.