Hip Hop,News

Yelawolf wraca z niezależnym debiutem. Nowy numer dosłownie spala głośniki!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Yelawolf wraca z niezależnym debiutem. Nowy numer dosłownie spala głośniki!

W pierwszym kwartale roku mogliśmy cieszyć się „Trunk Muzik 3”, ostatnim albumem Yelawolfa pod skrzydłami Shady Records. Wszystko wskazuje na to, że nowe wydawnictwo dostaniemy nawet do końca tego roku! „Ghetto Cowboy”, bo taki tytuł nosi nowy krążek, będzie wydany zupełnie niezależnie, ponieważ Yela przeszedł na swoje. Właśnie dostaliśmy „snippet” kawałka „Unnatural Born Killer”, który wyjdzie w pełnej wersji już 9. sierpnia.

Trzeba przyznać, że kiedy Yela i ekipa samodzielnie biorą się za brzmienie i całą otoczkę swoich projektów, to dostajemy mocne, redneckowe pociski z serca Alabamy. Nie inaczej jest tym razem, choć forma zajawk jak rzadko pasuje do ładunku agresji zawartej w numerze. Zresztą, zobaczcie sami:

Jak widać można zrobić świetną promocję nawet z małym budżetem, choć nam trochę przykro z powodu kaseciaka – mógł jeszcze pożyć, ale i tak nieźle się trzymał!

Krótki urywek numeru napawa z kolei optymizmem, bo brzmienie jest surowe, a Yela idealnie odnajduje się między werblami. Czekamy na całość i na lepszą jakość, bo te chórki w tle już teraz brzmią creepy, a będzie jeszcze mocniej.

fot. okładka wideo „Yelawolf – Drugs [Audio] | Trunk Muzik 3”, youtube.com/YelaWolf

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Potęga virala! Dzięki jednemu wideo współpracuje z Meek Millem i Timbalandem!

Takie sytuacje sprawiają, że młodzi raperzy z ochotą garną się do klawiatury, a młodzi producenci do klawiszy i padów - Trizzy Track - zapamiętajcie tę ksywę. To właśnie ten jegomość udostępnił w sieci wideo, na którym widać jego szalone skillsy. Nie trzeba było długo czekać, a filmik stał się viralem, który dostrzegł najpierw Meek Mill, a potem legendarny Timbaland. Możecie być pewni, że "prod. Trizzy Track" będziecie widzieć coraz częściej i zawsze będziecie z tego powodu zadowoleni!

News
Streamerka Mewlies uważa, że Polacy powinni być zniszczeni przez nazistów!

Amerykańska streamerka wybuchła na transmisji, życząc Polakom śmierci z rąk nazistów. Zapis tego konkretnego wideo zniknął z sieci, ale pojawiły się filmiki, które prezentują dokładnie ten fragment. Nie znamy kontekstu, ale z tego, co udało się ustalić społeczności Internetowej, Mewlies nie spodobało się to, że w pewnym momencie jej stream został zdominowany przez polskich widzów.